Tron ağındaki ilerleme ile ilgili olarak bir güncelleme yayınladı ve şu bilgilere yer verildi:

Tron Ağındaki Gelişmeleri Yayınladı

Tron ağındaki ilerleme ile ilgili olarak bir güncelleme yayınladı ve şu bilgilere yer verildi:

Bu haftaki ilerleme:

Mimari: Lite fullnode geçmiş veri sorgulama arayüzünün optimize edilmesi.

Mekanizma: TRC20: Tekrar saldırılara karşı koruma eklendi.

Akıllı mukavele: TRON Solidity derleyicisi vO.5.10 resmi olarak yayınlandı.

Gelecek hafta planı:

Mimari: Çapraz zincir TIP: Zaman aşımı durum makinesinin raporunun yazılması.

Mekanizma: TRC20: Anonim transferleri desteklemesi için yeni bir TVM talimatının yazılması.

Akıllı mukavele: TVM'nin performans karşılaştırma testinin tasarlanması.

ÇEKİRDEK VERİ

Zincirdeki veriler

TRON bloğunun hacmi tüm ağdaki toplam 839 online node ile 17,9 milyonu

aştı.

Gerçek zamanlı TRON hesaplarının toplam sayısı 4851059 ve bu hafta eklenen yeni adreslerin sayısı 49712.

TRON'un tüm ağ işlemleri, bu hafta gerçekleşen 6.16 milyon yeni işlem ile 916 milyona ulaştı.

DApp verileri

Bu haftaki TRON DApp sayısı, geçen haftaya göre 4, önceki periyoda göre %0,56 artarak 721 olarak görüldü.

Bu haftaki aktif TRON DApp kullanıcı sayısı 211,3 bin, işlem sayısı 3,17 milyon ve işlem hacmi 31,17 milyondu.

TOPLULUK HABERLERİ

TRON DAppChain bloğunun hacmi 4,8 milyondan fazladır. DAppChain, DApp'lerin daha düşük enerji tüketimi, daha hızlı ve daha güçlü güvenlik ile ana ağa sınırsız kapasite sağlamasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir TRON yan zincir projesidir.

Toplam TRON hesabı sayısı 4,8 milyonu aşarak 4810139'a ulaşmıştır.TRON ile ilgili tüm veriler düzenli olarak artmaktadır. TRON ekosistemi ile daha da güçlenmekte ve daha fazla ticaret hesabı olmaktadır.

Poloniex, TRX sahipleri için BTT şeker dağıtımı etkinliğini düzenledi. Sistemin anlık görüntüsü alınırken, hesaplarında 100’den az TRX sahibi olmayan tüm kullanıcılar bu BTT dağıtımından faydalanabilir.

TRON'daki TRON Arap topluluğunun üyeleri Youtube platformunda yeni bir kanal (İD: TRON Foundation Arabic) kurdu ve bundan sonra da güncellemeye devam edecekler. TRON hakkında aktif olarak bilgi yaydığı için TRON küresel topluluğuna teşekkürler, Arap Topluluğundaki arkadaşlarımız gidin ve izleyin!

MEDYA RAPORLARI VE İŞBİRLİĞİ

Yerel medya Tencent Network bir makale yayınladı: TRON'un yeni yılında BitTorrent bu alanlarda yayılacak.Makale, 2019'da gerçekleşen dalga alanı genişlemesini detaylandırıyor. Bu yıl boyunca, BitTorrent'in TRON'a yönelik başarıları gerçekten övülmeye değer.Peki, 2020 yaklaşırken, 2020'de BitTorrent'den TRON için ne tür bir yardım bekleyebiliriz?

Yerel medya Mars Finance, TRON'un kurucusu ve BitTorrent'in CED'su Justin Sun ile röportaj yaptı. BTFS'ye göre, vl.0.2 Beta resmi olarak yayınlanacak. BTFS Daemon'u BT Windows klasik istemci terminali ile birlikte piyasaya sürmek gibi iddialı bir hedefle Justin Sun. vl.G.2 Beta versiyonundaki yeni özellikleri ve BTFS ağının gelişimini tanıttı.

TRON Geliştirici Kılavuzu Sayı 53: Eliptik eğri şifreli dijital imzayı doğrulamak için TRON akıllı mukavelesini kullanın.Elliptic eğri dijital imza algoritması prensibini kısaca açıklarken, bu makalede Solidity dilinde eliptik eğri şifreli dijital imzayı doğrulamanın iki yolu sunulmaktadır.Bunlar arasında yaygın olarak kullanılan Solidity fonksiyonu ecrecover ve TRON derleyicisinin 0.5.9 versiyonu tarafından sunulan yeni fonksiyon batchvalidatesign yer alır.

TRX PİYASA İŞLEMLERİ •

 Piyasa değeri ve işlem hacmi: TRX'in bu haftaki sirkülasyon piyasa değeri 989 milyon USD VE kümülatif işlem hacmi 9,394 milyon USD'dir. •Fiyat; TRX'in bu haftaki açılış fiyatı 0,01773 USD ve en yüksek fiyatı 0,018343 USD.

Yeni borsalar

TRX kısa süre önce WhiteBit' te listelendi ve TRX / BTC, TRX / ETH, TRX / USDT ticaret çiftlerini işleme açtı .Avrupa Borsası ve Finansal Gözetim Lisansı'na sahip WhiteBit. güvenli ve kullanımı kolay bir ticaret platformudur.

TRX kısa süre önce Kraken'de listelendi ve dört ticaret çiftini işleme açtı: TRX / USD, TRX / EUR, TRX / XBT ve TRX / ETH.Kraken, Coinbase'den sonra Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük ikinci ticaret platformudur ve ABD ve Avrupa'daki düzenleyici kurumlarla uyumlu bir şekilde çalışan bir ticaret platformudur, ayrıca Avrupa yasal para mevduatları ve para çekme işlemleri için en büyük kanaldır.

GELİŞTİRİCİ TOPLULUK ÜRÜNLERİ

 Teknik ilerleme: TronLink'in yeni versiyonu temel olarak hazır ve yakında yayınlanacak, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.Bu versiyon, parayı aktarmanıza ve anonim bir ağ üzerinden kayıtları görüntülemenize olanak tanıyan TRONZ anonim ağını destekleyecektir.

Operasyonel ilerleme: TronLink, Android / İGS / PC'de TronLink'i indirmek için grafiksel öğreticiler yayınlanması; TronLink için yeni şanslı çekiliş aktivitelerinin hazırlanması; DApp'lerin listesi üzerindeki geliştiricilerle koordineli çalışılılmasi; medya platformlarının günlük bakım ve tanıtımının tamamlanması.

TRONSCAN:

Teknik ilerleme: Veri doğruluğunu artırmak için girişte gömülü nokta optimizasyonu - gömülü nokta doğrulaması kullanımı; hesap modülü optimizasyonu - tam hesap bilgileri, daha ayrıntılı hesap bilgilerinin gösterimi; süper temsilci sayısının ve blok onaylarının sayısının onaylarını eklendiği blok modülü optimizasyonu -işlem detayları.Tek tık zincir gönderimi - TRONSCAN üzerinden TRON tabanlı kişiselleştirilmiş blok zinciri ağının yayınlanmasını destekler.

Operasyonel ilerleme: ilk TRONSCAN video öğreticinin yapılması; Zendesk iş emirlerinin işlenmesi; topluluk sorularının toplanması ve yanıtlanması; 11 token girişi; proje başvurularının işlenmesi.

BitTorrent:

-TRON (TRX) kullanıcıları için BitTorrent (BTT) dağıtımı Mart ayında gerçekleşti. SUN Network ana ağındaki TRX içeren tüm TRON ana ağları ve adresleri, herhangi bir işleme gerek kalmadan, dondurulmuş ya da dondurulmamış olarak ilgili oranda BTT alabilirler.

BitTorrent Speed:

u anda. BitTorrent Speed'in dünya çapında, özellikle Rusya, Brezilya, Hindistan ve ABD'den olmak üzere 2 milyon aktif kullanıcısı bulunmaktadır.Günlük 150.000 kurulum ve ortalama günlük 670.000 DAU.  Bu hafta, birden fazla tokeni (BTT, TRX, USDT, vb.) destekleyen yeni bir BitTorrent Speed versiyonu yayınlanacaktır.

BTFS:

vl.0.3 Beta4'ün piyasaya sürülmesinden sonra BTFS, resmi versiyonu bu ayın sonunda yayınlamayı planlıyor.

Uçtan uca ödeme işleminin yeniden yapılandırılması işleminin tamamlanması.

BTFS cüzdan fonksiyonunun test edilmesi.

DLive'deki içerik oluşturucular artık TRC20-USDT, TRX, BTT olarak para almayı seçebilirler.

Live, Sertifikalı iş Ortağı Programı güncellemelerini duyurdu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ