Kripto para dünyasında ilginç gelişmeler birbiri ardınca gelmeye devam ediyor. Elon Musk’ın sabah saatlerinde attığı tweet ile Bitcoin’de yaşanan gerileme yatırımcıların sinirlerini bozmaya devam ediyor.

TRON CEO’su Elon Musk’a Resti Çekti: Sattığı Bütün Bitcoin’leri Alacağım

Kripto para dünyasında ilginç gelişmeler birbiri ardınca gelmeye devam ediyor. Elon Musk’ın sabah saatlerinde attığı tweet ile Bitcoin’de yaşanan gerileme yatırımcıların sinirlerini bozmaya devam ediyor. Bu tweete cevap ise justin Sun’dan geldi.

Justan Sun’dan Elon Musk’a Bitcoin salvosu

Konu ile ilgili olarak TRON CEO’su Justin Sun Twitter’dan yaptığı açıklamada Elon Musk’a rest çekerek sattığı bütün Bitcoin’leri satın alacağını açıkladı.

Sun’ın açıklamalarına bakıldığında önemli bir rest çektiği görülüyor. Ancak Sun bu resti çekse de kripto para dünyasında kendisine karşı oluşan olumsuz bir bakış açısından kurtulabilmiş değil. Sun’ın attığı tweete yönelik olarak verilen cevaplarda “Umarım kripto dünyasını destekleyen kişinin kripto para dünyasını itibarsızlaştırmak olan Elon Musk değil Justin Sun olduğunu hatırlarsınız. Elon'un Doge’lerini satın almadan önce bunu hatırlayın ve içindeki tüm güzel şeyleri kontrol edin.” Şeklinde cevaplar da söz konusu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ