Tron CEO'su Justin Sun, yeni Tron'un kilometre taşlarını paylaşıyor ve TRX'in Kraken'de en iyi fiat para birimlerine göre işlem görmesini istiyor

TRON CEO’su Yeni Kilometre Taşlarını Paylaştı

Tron CEO'su Justin Sun, yeni Tron'un kilometre taşlarını paylaşıyor ve TRX'in Kraken'de en iyi fiat para birimlerine göre işlem görmesini istiyor

Tron blok zincirinin CEO'su Justin Sun, toplulukla yeni kilometre taşlarını paylaşmak ve kripto şirketini tanıtmak için tekrar Twitter'a gitti. Sun, zaman zaman Tron ile ilgili yüksek metrikler yayınlayarak daha fazla geliştirici ve kullanıcıyı ekosisteme katılmaya davet ediyor.

Tron'da 4,8 milyon hesap

4 Mart'ta Justin Sun, Tronscan'dan yeni veriler paylaştı ve ana ağdaki yeni kullanıcı hesaplarının miktarının 5 milyona yaklaştığını gösterdi. Ekosistem istikrarlı bir hızla büyümeye devam ediyor.

“TRON'daki toplam hesap sayısı 4,8 milyonu aştı ve 4.803.371'e ulaştı. TRON ekosistemi istikrarlı bir şekilde büyüyor, daha fazla geliştirici ve kullanıcıyı topluluğumuza katılmaya davet ediyoruz. ”

TRX şimdi USD, EUR karşısında işlem görüyor

Justin Sun, Tron topluluğu için daha iyi haberler paylaştı. Bugün itibariyle, San Francisco merkezli Kraken, TRX ile USD ve EUR karşısında işlem görmeye başladı.

Kraken bu iki çiftin dışında TRX / XBT ve TRX / ETH'yi piyasaya sürdü.

Geçen yıl, Justin Sun Tron'un ABD kripto platformlarında listelenmesini hedefledi. Özellikle Coinbase ve Binance.US adını verdi. İkincisi, söz konusu token listesine TRX ekledi.

Daha önce, Justin Sun, merkezi San-Francisco'da bulunan Poloniex borsasında önemli bir yatırımcı oldu ve TRX'in de orada listelenmesini sağladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ