Tron CEO’sundan bugün yeni bir duyuru geldi ve korumalı işlemler için Beta testinin başladığı ifade edildi.

Tron CEO’sundan Korumalı İşlemler Duyurusu Geldi

Korumları İşlemler hem göndericinin hem de alıcının adreslerinin gizlenmesini sağlıyor. Justin Sun bilindiği üzere Tron’un gelişmesini ve daha da ileriye taşınması adına her türlü çabayı gösteriyor. 

Bu çabada 4 milyon dolar verip Warren Buffett ile öğle yemeği yemek dahi bulunuyor.

Tron günümüzde bir çok borsanın platformunda yer alıyor. Muhtemelen önümüzdeki günlerde Binance’in Amerika kolu olan Binance.Us’de de listelenecek.

Justin Sun yukarıdaki hamlelerinin yanında Tron’un blok zincirini de geliştirmek için elinden gleni yapıyor. Şimdi Sun Tron kullanıcıları için korumalı işlemleri test etmeye başladıklarını ifade ediyor.

Beta Denemeleri

Sun’ın twitter’dan yaptığı duyuruda Tron’un TRX kullanıcıları için korumalı işlemler yapmaya başladığı ifade ediliyor. Bu işlemler kullanıcıların kripto para ile ilgili işlemlerini gizleyecek. 

Bu yeni korumalı işlemlerin zk-SNARK (sıfır bilgi algoritması) temeline dayandığını ifade eden Justin Sun, ayrıca Tron’un  gerekli parametreleri güvenli ve şeffaf bir şekilde yerine getirmek amacıyla çok partili bir hesaplama protokolü kullanacağını da vurguluyor.  

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ