Poloniex'deki USDT-Tron hediye paketinin ardından Tron, kullanıcıların iki milyon TRX20 tabanlı USDT kazanmalarını sağlamak için OKEx ekibiyle birlikte çalışıyor.

Poloniex'deki USDT-Tron hediye paketinin ardından Tron, kullanıcıların iki milyon TRX20 tabanlı USDT kazanmalarını sağlamak için OKEx ekibiyle birlikte çalışıyor.

Resmi Twitter sayfasında, Tron'un kurucusu Justin Sun, bir başka Tron merkezli USDT hediye işleminin başladığını duyurdu. Bu, OKEx ekibi ile işbirliği içinde gerçekleşiyor ve kullanıcılara bunun için ayrılan USDT-Tron'un bir kısmını kapma şansı sunuyor.

Ardışık ikinci TRX hediye kampanyası

Tron'un daha önce yaptığı benzer şey, TRX ticaretinin yakın zamanda başlatıldığı Poloniex'te gerçekleşti. Poloniex'teki hediye miktarı 25.000 USDT-Tron'u buldu. Etkinliğe "TRX Hurricane" adı verildi ve bu Net Depozito promosyonu oldu.

Etkinlik 11 Kasım - 18 Kasım tarihleri arasında gerçekleşti. Katılmak için Poloniex kullanıcılarının TRX'i yatırması gerekiyordu. Kazananlara APR (yıllık faiz oranı) ödülleri -% 20 -% 60 - ve 25.000 USDT-Tron ödülü verilecek.

Bu kez, kullanıcılar TRX para yatırma işlemlerinde % 33'e varan ARP ödülü kazanmanın yanı sıra ödüller veya 2 milyon Tron-USDT kazanabilecekler. Yeni TRX kampanyası üç turda yer alıyor.

Nil Test Ağı lansmanı

Çarşamba günü, Tron topluluğu Nil Ağı'nın denemelerine başladı. Kodu, Tron ana ağı ile uyumlu olacak. Konuyla ilgili de başka bir ilgi verilmiş değil.

Son zamanlarda, şirketin genel müdürü Justin Sun, Tron ağı için başka bir satın alma işlemi yapıldığını söyleyen bir tweet attı. Daha sonra daha fazla ayrıntı için söz verdi, ancak şu ana kadar hiçbir bilgi vermiş değil.

Tron tarafından yapılan önceki büyük satın alma, 2018 yazındaki BitTorrent deviydi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ