Justin Sun, Warren Buffett'e ait cüzdan adreslerini hala BTC ve TRX'in sahibi olduğunu kanıtlamak için yayınladı

Tron CEO

Justin Sun, Warren Buffett'e ait cüzdan adreslerini hala BTC ve TRX'in sahibi olduğunu kanıtlamak için yayınladı

Tweet'inde, kripto yayını Omaha Oracle'da hala çok heyecanlı akşam yemeği sırasında kendisine hediye ettiği telefonun sahibi olduğunu iddia ediyor. Yine de, Buffett'i "kripto yatırımcısı" yapmadığını kabul ediyor.

Sun, Buffett'in Kripto Kasasını Ortaya Koyuyor

Dünyanın dördüncü en zengin kişisi Buffett, CNBC'den Becky Quick ile yaptığı röportaj sırasında kripto para birimlerini bir kez daha sıfırladı. Bu, Sun'ın Berkshire Hathway CEO'su ile onu tam tersine ikna etmek için 4.6 milyon dolarlık bir akşam yemeğinden sadece bir ay sonra geldi.

Dahası, Buffett, Sun'ın ona hediye ettiği BTC ve TRX yüklü Samsung telefonunu unuttu.

Günü kurtarmak için Sun, Buffett'in kripto varlıklarının hala sağlam olduğunu ve cüzdan adreslerini kanıtlamak için tweetledi.

Warrencoin İle Tanışın

CNBC röportajı sırasında Buffett şaka yoluyla "Warren Currency" adlı kendi kripto para birimini başlatabileceğini de öne sürdü. Onun sözleri, Tron blok zincirinde herhangi bir parasal değeri olmayan Warrencoin vermeyi öneren Sun tarafından başka bir pazarlama hilesi olarak kullanıldı.

Milyarderin henüz projenin varlığını bile kabul etmediği göz önüne alındığında, Buffett'in kripto parayı Tron'a basma olasılığı sonsuz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ