Blockchain teknolojisi ve dApp'ler yoluyla internetin merkezileşmesini hızlandırmaya adanmış topluluk tarafından yönetilen bir DAO olan TRON DAO, bugün Enterprise Ethereum Alliance'a (EEA) katıldığını duyurdu.

TRON DAO, Enterprise Ethereum Alliance

Blockchain teknolojisi ve dApp'ler yoluyla internetin merkezileşmesini hızlandırmaya adanmış topluluk tarafından yönetilen bir DAO olan TRON DAO, bugün Enterprise Ethereum Alliance'a (EEA) katıldığını duyurdu. Bir EEA üyesi olarak TRON DAO, Ethereum iş ilerlemelerinin ve benimsenmesinin hızını artırmak için EEA ve üyeleri, Ethereum ekosistemindeki önde gelen iş benimseyenleri, yenilikçileri ve liderleriyle işbirliği yapacak.

TRON DAO, inşaatçılar ve tüketiciler için yeni ve kullanışlı çözümler yaratarak Web3'ün küresel ölçekte benimsenmesini hızlandırıyor. TRON blockchain Kurucusu H.E., "TRON ve Ethereum yıllar içinde birlikte büyüdü ve olgunlaştı" diyor. Justin Sun. “Bu ortaklığın, endüstrinin ilerlemenin birçok şekilde geldiğini göstermesi için ileriye doğru bir adım olmasını istiyoruz. Blockchain, dünyayı anlayamadığımız şekillerde değiştirme potansiyeline sahiptir ve bunu gerçekleştirmek için birlikte koordine etmemiz gerekir. Bunun gibi ortaklıkların topluca yapabileceğimiz en sağlıklı hareketlerden biri olduğu konusunda iyimserim.”

AÇA'nın üyelik tabanı, dünyanın her bölgesinden şirketleri temsil eder. EEA'nın İlgi Grupları, Çalışma Grupları ve etkinlikleri, en son iş referans uygulamaları, gerçek dünyadaki kullanım durumları ve teknik yenilikler hakkında bilgi edinmek için en iyi Ethereum ve küresel iş liderlerini, teknoloji uzmanlarını ve endüstri uzmanlarını bir araya getirir. EEA'nın özellikle Ethereum ekosistemine teknik olmayan giriş yapanlar için tasarlanmış eğitim kılavuzları, daha fazla profesyonelin platforma başlamasına yardımcı olmak için Ethereum'un ve bir bütün olarak blockchain'in birçok farklı konseptine ve yönüne girişler sunar.

AEA Hakkında

Enterprise Ethereum Alliance (EEA), kuruluşların Ethereum teknolojisini günlük iş operasyonlarında benimsemelerini ve kullanmalarını sağlar. EEA, yeni iş fırsatları geliştirmek, endüstrinin benimsenmesini sağlamak ve öğrenmek ve işbirliği yapmak için Ethereum ekosistemini güçlendirir. EEA Topluluk Projeleri, kodun, API'lerin, standartların ve referans uygulamalarının açık kaynak geliştirmesi için bir merkez sağlar. EEA'ya katılma hakkında daha fazla bilgi edinmek için ü[email protected] adresine ulaşın veya https://entethalliance.org/become-a-member/ adresini ziyaret edin.

TRON DAO Hakkında

TRON DAO, blockchain teknolojisi ve dApp'ler yoluyla internetin merkezileşmesini hızlandırmaya adanmış topluluk tarafından yönetilen bir DAO'dur.

Eylül 2017'de H.E. Justin Sun, TRON ağı, MainNet'in Mayıs 2018'de piyasaya sürülmesinden bu yana etkileyici başarılar sunmaya devam etti. Temmuz 2018, aylık 100 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip merkezi olmayan Web3 hizmetlerinde öncü olan BitTorrent'in ekosistem entegrasyonuna da damgasını vurdu. TRON ağı son yıllarda inanılmaz bir ilgi topladı. Aralık 2022 itibariyle, TRANSCAN'da bildirildiği üzere, blok zincirinde toplam 130 milyondan fazla kullanıcı hesabına, toplam 4,4 milyardan fazla işleme ve 9,3 milyar doların üzerinde kilitli toplam değere (TVL) sahiptir. Buna ek olarak, TRON, Nisan 2021'den bu yana Ethereum'da USDT'yi geride bırakarak dünya genelinde dolaşımdaki en büyük USD Tether (USDT) stabilcoin arzına ev sahipliği yapıyor. TRON ağı, Aralık 2021'de tam ademi merkeziyetçiliği tamamladı ve artık topluluk tarafından yönetilen bir DAO. Mayıs 2022'de, blok zinciri endüstrisi için ilk kripto rezervi olan TRON DAO Rezervi tarafından desteklenen, TRON blok zincirinde aşırı teminatlandırılmış merkezi olmayan sabit para USDD piyasaya sürüldü ve TRON'un merkezi olmayan sabit paralara resmi girişi oldu. En son Ekim 2022'de TRON, ulusal blok zinciri altyapısını geliştirmek için egemen bir ulusla ilk kez ortak olan büyük bir halka açık blok zinciri olan Dominika Topluluğu için ulusal blok zinciri olarak belirlendi. Hükümetin, Dominika'nın küresel hayranlığını tanıtmaya yardımcı olmak için blok zinciri tabanlı bir hayran tokeni olan Dominica Coin ("DMC") yayınlama onayına ek olarak, mevcut yedi TRON tabanlı token TRX, BTT, NFT, JST, USDD, USDT, TUSD, ülkede yetkili dijital para birimi ve değişim aracı olarak yasal statü verilmiştir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ