4 Ocak sabahı, TRON (TRX) kripto parası yüzdesi hacimsel olarak %136 lık bir büyüme kaydetti ve piyasa değeri bazında en büyük 9. kripto para olarak Dash'i 11. sıraya itti.

Altcoinler, Aralık ayından beri yükseliş eğilimindeler  ve o zamandan bu yana %2.000'in üzerinde büyüme kaydettiler. Yalnızca 2018 yılının ilk haftasında, kripto paralarda %300 oranında büyüme görülüyor. TRON, bugün erken saatlerde 0,20$ seviyesine geldi. Şu anda ortalama 0,17$ olarak işlem görmekte ve şu sıralarda 12,4 milyar dolar bir pazar payı var.

TRON Nedir?


TRON kendisini, eğlence endüstrisi için Blockchain tabanlı bir protokol olarak pazarlamaktadır. Proje, Eylül ayı başlarında bir ICO olarak düzenledi ve 70 milyonluk fon/bağış toplama amacına ulaştı. TRX, Eylül ortasından bu yana işlem görüyor.

Tüyler ürpertici büyüme

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, TRON'un kurucusu ve CEO'su Justin Sun, yaklaşan ortaklıkları ima eden, herhangi bir ismi veya detayı açıklamaksızın, birkaç cıvıldayan tweet yayınladı.

2 Ocak günü Sun, "Dev şirketler" ile potansiyel ortaklıklar hakkında tweet yaptı ve cesurca "Yakında çok yakında olacağız!"  dedi.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ