Tron CEO'su Justin Sun, rakip Ethereum'u 2019 dönüm noktasından dolayı kutladı. Gelecek yıl Tron-Ethereum kapışmasını dört gözle beklediğini söyledi

Tron ile Ethereum Karşı Karşıya: Justin Sun, Ethereum’un 2019 Kilometre Taşını Övdü

ConsenSys, en büyük ikinci blok zincir platformu olan Ethereum'un bu yıl önemli kilometre taşlarına ulaştığını yazıyor. Tron’un CEO’su Justin Sun tebriklerini Tron’un büyük rakibine gönderiyor ve gelecek yıl da Ethereum ile rekabet etmeyi dört gözle bekliyor.

Ethereum’un 2019’daki Başarıları

Ethereum'un bu yıl elde ettiği en önemli şeylerden birini Joseph Lubin, 20 milyon gibi muazzam miktarda kullanıcı hesabının zinciri seçmesi olduğunu ifade ediyor.

Çeşitli blok zinciri dApp'leri için bir teminat varlıkları olarak kullanılmak üzere DeFi'de 650 milyon $ değerinde Ethereum kilitli vaziyette.

Lubin ayrıca, Ethereum madencilerinin bu yıl blok üretimi için ödül olarak yaklaşık 4,5 milyon ETH aldığını da belirtti.

Ayrıca, 2019 yılında Ethereum'da 520 yeni dApp piyasaya sürüldü. Bu yıl aktif olan yeni Ethereum sayısı 4 milyonu buldu.

Justin Sun, Tron’un rakibine övgüde bulundu

Yakın tarihte yayınlanan bir tweet’te, Tron’un CEO’su Ethereum’u 2019’da kazandığı başarı için kutladı ve gelecek yıl da en büyük ikinci blok zincir platformu ile rekabet etmeyi dört gözle beklediğini söyledi.

Tron’un en son başarılarına gelince, Justin Sun, Tron hesaplarının 4.307.736’ya yükseldiğini açıklayarak, her gün ortalama 5.217 yeni hesap eklendiğini söyledi. Aralık ayının ilk haftasında, Tron bazlı dApp miktarı 643'e yükseldi.

Tron ve Ethereum işbirliği yapacak mı?

Bu yıl yaz aylarında, bir kripto podcast'ine katılırken Justin Sun, Tron ve Ethereum geliştirici ekiplerinin gelecekte birlikte çalışabileceğini ima etti.

OKEx Borsası CEO'su Jay Hao da tebriklerini Ethereum'a Twitter üzerinden gönderdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ