Tron, ABD hükümeti dijital doları piyasaya sürmeyi tartışırken ABD vatandaşlarına USD ile satın almak için TRX sunmak üzere havale platformu Metal Pay ile ortaklık kurdu

Tron, Korona Virüsü Pandemisi Arasında ABD Havayollarına TRX Sunmak İçin Metal Pay İle İşbirliği Yapıyor

Tron, ABD hükümeti dijital doları piyasaya sürmeyi tartışırken ABD vatandaşlarına USD ile satın almak için TRX sunmak üzere havale platformu Metal Pay ile ortaklık kurdu

Kriptom ile paylaşılan bir basın bülteni, Tron'un yeni bir ortaklığa imza attığını, bu sefer de kripto para birimleriyle de çalışan bir dijital para havale hizmeti olan Metal Pay ile işbirliği yaptığını belirtiyor.

Ortaklık devam ettiğine göre, ABD vatandaşları TRX'i USD olarak satın alabilecek ve kolayca dünyanın herhangi bir yerine gönderebilecekler.

Yayılan koronavirüs pandemisi ve ABD hükümeti arasında dijital bir doların lansmanını tartışan oldukça makul görünen bir önlem.

TRX artık USD üzerinden anında ödeme yapılabiliyor

Tron’un kripto parası artık Metal Pay uygulaması üzerinden banka kartı veya çek hesabı kullanılarak USD ile satın alınabiliyor. Kullanıcılar ayrıca yüzde 5'lik bir nakit para kazanacak. Uygulama ayrıca Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve şirketin kendi tokenı MTL'si de dahil olmak üzere yirmiden fazla kripto para birimi ile çalışıyor ve bir kripto varlığından diğerine dönüşümler sunuyor.

Metal Pay CEO'su Marshall Hayner, bu yeni ortaklıkla coşkuyla ilgili şunları söyledi:

“TRON'un blockchain teknolojisi ve merkezi olmayan sistemler için inanılmaz bir vaat gösterdiğine inanıyorum ve geleceği inşa ederken onlarla çalışma şansı için heyecanlıyım.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ