Twitter'da garip duyurular yapmaya yabancı olmayan TRON'un kurucusu Justin Sun şimdi halka gizli bir proje duyurusu yaptı.

TRON Kurucusu Gizli Proje Duyurusu Yaptı

Twitter'da garip duyurular yapmaya yabancı olmayan TRON'un kurucusu Justin Sun şimdi halka gizli bir proje duyurusu yaptı.

Sun, bir tweet'te BitTorrent için BTT tokenı ve TRX ekosistemi için "çok milyarlı" fayda sağlayacak gizli bir proje başlatacağını söyledi. Bununla birlikte, bu hareket TRX’in fiyatını taşımak için çok az şey yaptı ve daha ziyade eleştirmenlerden yeni bir şüphecilik getirdi.

Sun geçmişte yaptığı duyuruları nedeniyle eleştirilmişti. Hırslı projenin genç başkanı, TRON projesi kapsamındaki ortaklıklar ve ilerlemelerle ilgilenmek için kişisel profilini ve büyük sosyal medyasını kullandı. Ancak, bu fragmanlar çoğu zaman övülemedi.

Gizli bir projeyi duyurmanın ironisi, Sun'ın vaat ettiği rakamlara (100 milyon yeni kullanıcıyı çekmek gibi) şüpheyle bakan bazı kullanıcılarda ve yorumcularda kaybolmadı. Hatta bazıları ona açık piyasa manipülasyonu diyecek kadar ileri gitti.

 Aslında Sun, hiç yapılmamış olan meşhur Warren Buffet öğle yemeğinden dolayı özür dilemek zorunda kaldığında, sosyal medyadaki coşkusuyla başını belaya soktu. Şu ana kadar bu yemek gerçekleşmedi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ