Tron'un kurucusu Justin Sun, gazetecilere, hizmet vermeye hazır olduğu son tweetinden sonra birkaç şirketin kendisine ulaştığını açıkladı.

Tron Kurucusu,Kripto Firmaları Mücadele Ederken Satın Almalar İçin 5 Milyar Dolara Kadar Harcamaya Hazır

Tron'un kurucusu Justin Sun, gazetecilere, hizmet vermeye hazır olduğu son tweetinden sonra birkaç şirketin kendisine ulaştığını açıkladı.

Tron'un potansiyel anlaşmalar hakkında tavsiye almak için halihazırda bir yatırım bankasıyla angaje olmasıyla birlikte çalışmaların sürdüğünü belirtmek önemlidir.

Ayıların hakim olduğu piyasa sadece yatırımcıları değil aynı zamanda kripto ile ilgili firmaları da etkiledi. Bu, FTX'ten Sam Bankman-Fried ve Binance'den Changpeng Zhao'yu mücadele eden bazı şirketlere destek sunmaya itti. Yakın tarihli bir rapora göre, Tron blok zinciri ekosisteminin kurucusu Justin Sun, satın almalar için 5 milyar dolara kadar teklif verdiği için katılmaya hazır. Sun, gazetecilere, hizmet vermeye hazır olduğu son tweetinden sonra birkaç şirketin kendisine ulaştığını açıkladı.

FTX, Voyager Digital ve BlockFi gibi şirketlere kredi imkanları sağlayarak misyonunu çoktan başlattı. Binance CEO'su Changpeng Zhao, "sektördeki en büyük nakit rezervleri" nedeniyle birkaç kripto fonunun yardım için kendilerine ulaştığını da açıkladı.

Bunların hepsine bakıyoruz. Beş ila yüz]anlaşmaya bakıyoruz. Herkes sektördeki en büyük nakit rezervine sahip olduğumuzu biliyor. Herkes bizimle konuşuyor.

Zhao ayrıca Binance'in bazı anlaşmalar üzerinde anlaşmaya vardığını da belirtti. Bu anlaşmaların neden haberlerde yer almadığına değinen Erdoğan, küçüklerin gizliliği nedeniyle şirketin sadece daha büyük firmalarla anlaşmaları açıklayacağına değindi.

Tron Bir Bankayla Anlaşmaya Başladı

Yakın tarihli bir açıklamada Sun, kendisinden yardım isteyen firmaların sayısının Binance tarafından belirtilen 50 ila 100 ile karşılaştırılabileceğini itiraf etti.

Aktif olarak inceliyoruz ve burada neler yapabileceğimizi görüyoruz. Endüstri kurucularının inşaata devam etmesine yardım etmek için 5 milyar harcamaya hazırız.

Tron, potansiyel anlaşmalar hakkında tavsiye almak için bir yatırım bankasıyla görüşmeye başladığından, çabaların devam ettiğini belirtmek önemlidir. Bankanın adı bir gizlilik anlaşması nedeniyle saklandı. Sun'a göre, odak noktaları esas olarak hem sağlıklı hem de sıkıntılı firmalar olacak, ancak herhangi bir anlaşma yapmadan önce bir durum tespiti süreci olacaktı.

5 milyar doların onun parası mı yoksa Tron'un parası mı olduğu sorulduğunda, ikisinin bir karışımı olduğunu söyledi. DAO'su şu anda 2,3 milyar dolarlık rezervlerde. Mevcut piyasa durumu hakkında konuşurken, en kötüsünün geçmişte kaldığını açıkladı.

İlgi alanımız geniş bir kullanıcı tabanına sahip platformlardır. Hem CeFi [merkezi finans] hem de Defi [merkezi olmayan finans] platformları. Şu anda kaldıraçsızlaştırma sürecinin en kötü zaman olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden sadece temizlememiz ve ilerlememiz gerekiyor. Tabii ki piyasanın süper yükseliş olacağını düşünmüyorum.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ