SADECE merkezi olmayan borç verme ve stabilcoin düzenleme platformu, JST jetonlarının airdroplarının ilk dalgasını başlattı. Tron (TRX) tutucular bu dağıtımdan faydalanacaklar.

Tron Sahipleri İçin  Yeni Bir Airdrop Geliyor: İşte Ayrıntılar

SADECE merkezi olmayan borç verme ve stabilcoin düzenleme platformu, JST jetonlarının airdroplarının ilk dalgasını başlattı. Tron (TRX) tutucular bu dağıtımdan faydalanacaklar.

JUST, stabilcoin ödünç verme için TRON tabanlı merkezi olmayan bir platformdur. Yönetişim varlığı olan JST, kullanıcıların SADECE'deki değişiklikler için oy kullanmasına ve USDJ kredileri için faiz ödemesine izin verir.

JST'nin enflasyondan kaçınması için, istikrar ücretleri ödemek için kullanılan tokenlar yakılacak ve dolaşımdaki arzdan çıkarılacaktır.

JST airdrop'un ilk dalgası

JUST, TST (TRX) sahiplerine JST jetonlarının çok yıllı airdropları başlıyor. Airdrop, 2022 yılına kadar sürecek dört aşamada düzenlenecek. Sonuç olarak, toplam JST tedarikinin toplam yüzde 10'u TRX sahiplerine dağıtılacak.

İlk dalganın anlık görüntüsü 20 Mayıs 2020'de 00:00 UTC'de alınacaktır. Tron (TRX) adresleri en az 100 TRX (donmuş olsun veya olmasın) bu dağıtım için uygundur.

217.800.000 JST'lik ilk parti aynı gün adreslere dağıtılacak. Bununla birlikte, airdropların teslimatı, alıcı sayısına, ağ yüküne ve diğer faktörlere bağlı olarak 72 saate kadar sürebilir.

Bir sonraki airdrop 20 Haziran 2020'de başlayacak. İkinci dalga sırasında toplam arzın 237.600.000 JST veya yüzde 2,4'ü 12 ay içinde dağıtılacak.

Merkezi olmayan TRON tabanlı borç verme protokolü

JUST ile kullanıcılar, SADECE akıllı sözleşmesi ile teminatlı bir borç pozisyonu (CDP) oluşturmak üzere TRX jetonlarını teminat olarak koyarak USDJ, USD ile sabitlenmiş TRC20 stabilcoinleri cinsinden kredi alabilirler.

Platformun yönetimi, fiyat kesintilerini seçen, risk yönetimi parametrelerini özelleştiren ve ağı korumak için hedef oranı belirleyen JUST (JST) token sahipleri tarafından gerçekleştirilir.

JUST Vakfı ekibi Alibaba ve Tencent için çalışan çok deneyimli kişilere katıldı.

 JUST Vakfının amacı JUST potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve ilk TRON tabanlı DeFi projesini geniş bir kullanıcı tabanına sunmaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ