Justin Sun, küresel kripto topluluğunun her üyesini yeni gizlilik protokolü MPC Torch'un operasyonlarına katılmaya davet etti.

TRON (TRX) CEO

Justin  Sun, küresel kripto topluluğunun her üyesini yeni gizlilik protokolü MPC Torch'un operasyonlarına katılmaya davet etti. Katkıda bulunmak için kullanıcıların bir sunucu çalıştırması ve e-posta ile abone olması gerekiyor.

TRON’un MPC Meşalesi Projesi İnterneti yeniden şekillendirmek için zk-SNARKS tabanlı ananonimliği kullanmaya çalışıyor. MPC Torch Projesi'ne şu an itibariyle 20 kişi katıldı.

Ayrıca, her yerleşik "gizlilik öncüsü" 100 $ değerinde özel bir ödül kazanacak. GitHub projesine göre Yazının yazıldığı sırada 20 üye ekibe katıldı.

Son Teknoloji

Justin Sun, yeni protokolün “Sıfır Bilgi Özlü Etkileşimli Olmayan Bilgi Argümanı” veya ZK-SNARK teknolojisini kullanacağını da sözlerine ekledi. Daha önce, Ethereum (ETH) ağı için çeşitli ölçeklenebilirlik çözümlerinde kullanılmıştı.

Bazı analistlere göre, Ethereum'da (ETH) uygulandığında, bu tür teknolojiler kolayca Visa ödeme sisteminin hızına ulaşmasına izin verebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ