TRON’un doğal zirvesi niTROn, Corona Virüsü nedeniyle süresiz olarak ertelendi. Etkinliğin 29 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında Güney Kore'nin Seul kentinde gerçekleşmesi planlanıyordu.

TRON’un Gelecek Haftaki 2020 Zirvesi, Corona Virüsü Nedeniyle Süresiz Olarak Ertelendi

TRON’un doğal zirvesi niTROn, Corona Virüsü nedeniyle süresiz olarak ertelendi. Etkinliğin 29 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında Güney Kore'nin Seul kentinde gerçekleşmesi planlanıyordu. NiTROn’un web sitesinde yapılan bir bildiride, yeni tarihlerin salgının devam eden durumuna göre kararlaştırılacağı belirtiliyor.

niTROn, bilet satın alanlara birkaç seçenekle birlikte para iadesi de sunuyor. Bunlar arasında - sıradan bilet sahipleri için VIP'ye ücretsiz yükseltme, VIP bilet sahipleri için ek bir VIP bilet ve 1 Nisan'a kadar bilet satın alacaklar için ekstra bir bilet hakkı sunuyor.

Etkinliğin TRON topluluğu için önemli olduğu düşünülüyor. Geçen yıl, niTROn’un web sitesindeki bilgilere göre 2.000'in üzerinde katılımcı gördü. Vefat eden basketbol efsanesi Kobe Bryant, geçen yılki etkinlikte konuşmacılardan biriydi.

 Corona Virüsü, Binance Blockchain Week Vietnam ve TOKEN2049 dahil olmak üzere çeşitli kripto etkinliklerinin ertelenmesine neden oldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ