Bütün dünya basketbol devi Kobe Bryant'ın ani ölümü karşısında yas tutuyor.

TRON Vakfı Bir Sonraki Yıllık Zirveyi Kobe Bryant

Bütün dünya basketbol devi Kobe Bryant'ın ani ölümü karşısında yas tutuyor. Kobe ve 13 yaşındaki kızı Gianna, Pazar sabahı bir helikopter kazasında öldü. TRON Vakfı CEO’su Justin Sun, bir sonraki Blockchain zirvesinin Kobe'ye adanacağını açıkladı.

Kobe Bryant'ın trajik haberi ve kızı bir helikopter kazasında öldükten sonra tüm dünya şokta. Emekli N.B.A. efsanesi jübilesini yaptıktan sadece dört yıl sonra 41 yaşında öldü. LA Lakers yıldızı niTRON 2019'a katıldı ve burada Justin Sun ile blockchain teknolojisinden bahsetti.

Yaklaşan niTRON Zirvesi Kobe'ye Adanacak

Justin Sun da başsağlığı ve kederini dile getirdi. Kobe ile tanışmanın hayatının en büyük onur ve ayrıcalıklarından biri olduğunu tweetledi ve onu sonsuza dek blok zincirinin geleceğini tartışırken sahnede hatırlayacak. “NiTRON 2020, R.I.P. sırasında onuruna bir sessizlik anı yaşayacağız” diye ekledi. Kobe'nin trajik kaybı herkesi kederli bıraktı. Kobe Bryant, kısa film Basketbol günlükleri için Akademi Ödülü de kazanmıştı.

TRON Yasal Sıkıntılarla Karşı Karşıya

TRON vakfının iki eski çalışanı TRON ve BitTorrent'in baş mühendisi Justin ve Cong Li'ye dava açtı. Eski çalışanlar Justin ve Cong Li'nin işyerinde taciz ve diğer düşmanlıklarla karşılaştıklarını iddia ettiler. Richard Hall ve Lukasz Juraszek 15 milyon dolar tazminat istiyor. Justin Sun veya Cog Li dava hakkında henüz açıklama yapmadı. Justin daha önce Litecoin kurucusu Charlie Lee ile bazı “sırları” tartışmak için bir araya gelmişti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ