TRON'da son 24 saatte ciddi artışlar söz konusu. Bu fiyatlar bir pompalamanın mı yoksa doğal bir ticaretin mi ürünü?

TRON yükseliyor - Koreliler Pompalıyor

Belki de kripto para piyasası son dönemlerde en kötü zamanlarını yaşıyor. Borsalarda halen belirli bir fiyat çizgisi yok. Ancak, TRON şaşırtıcı bir şekilde yükselmeye devam ediyor. TRON'da son 24 saatte yaklaşık %27'lik bir artış söz konusu. Artışın tam nedeni bilinmese de, Korelilerin TRON için bir pump (pompalama) yaptığı tahmin ediliyor.

TRON fiyatları artışta

Piyasadaki bütün kripto paralarda büyük değer kayıpları yaşanırken, TRON'un bu denli artmasını belki de kimse beklemezdi. Çünkü çoğu altcoin fiyatlarının Bitcoin fiyatına göre şekillendiği, herkes tarafından bilinir. Burada şahit oluyoruz ki, kripto para sektöründe pump olayları her para birimi için yapılabilir. TRON için de şuan böyle bir durumun söz konusu olduğu görülebiliyor.

TRON fiyatı, 0.041$ civarlarında dolaşıyor. Daha önce de bu fiyatlara ulaşmış olsa da, önceki fiyat denemeleri zorlu süreçlerden geçmişti. 5 Nisan tarihi itibariyle, TRON'un 24 saatlik hacmi de 1 milyar doları geçmiş gözüküyor, 1.2 milyar dolar. TRON'da şuan işler iyi gidiyor gibi görünüyor. 24 saatlik hacim de şuan bir çok kripto paradan daha fazla bir değer sunuyor. Ama bu durumun ne kadar süreceği konusundaki endişeler devam ediyor. 

Borsalara baktığımızda, en yüksek hacim Upbit'de gözüküyor. Hemen ardından Binance ve Bittrex geliyor. Tahminler doğrultusunda pump işlemi bir çok borsada ihtiyatlı bir şekilde devam ediyor. Ancak dediğimiz gibi bunun bir pump olma ihtimali, sadece bir tahminden ibaret. Bunu önümüzde 24 saat içerisinde göreceğiz. TRON bu şekilde devam ettiği takdirde, başarılı bir çizgiye ulaşmış olacak. 

Tahminlere göre mevcut fiyatın sürekli olabileceği konusunda şüpheler olabilir. Çünkü bunun doğal bir yükseliş mi, yoksa bir pump olayı mı olduğu henüz kesinlik kazanmış değil.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ