Justin Sun, Aralık ayı boyunca Binance'e basın zamanında 620 milyon dolar değerinde 165.000 Ether yatırdı.

Justin Sun, Aralık ayı boyunca Binance'e basın zamanında 620 milyon dolar değerinde 165.000 Ether yatırdı. Mevduatlar, boşaltmak istediği şüphelerini artırsa da, TRON kurucusu havayı temizledi ve şüpheleri reddetti.

Ekselansları Justin Sun (ünvanı Grenada'daki randevusundan, ama daha sonra bahsedeceğiz) her zaman manşetlere çıkmanın bir yolunu bulur. Bu sefer dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'e göz alıcı miktarda Ether yatırmak için. Aralık ayında 600 milyon doların üzerinde ETH yatırdı ve bu kaşları yükseltirken, onları reddetti ve fonların ne için olduğunu açıkladı.

Çinli kripto para gazetecisi Wu Blockchain kısa süre önce mevduatları açıkladı. Zincir üzerindeki verilere göre Sun, 165.989 ETH yatırdı. Ether ticaretinin yayınlandığı tarihte 3,740 dolarla bu, 620 milyon doların üzerinde bir değere denk geliyor.

TRON kurucusunun zulasını piyasaya sürmek istediği söylentileri hızla havada uçuşmaya başladı. Ve bu, Ether piyasasını kırmayacak olsa da sonuçta, yalnızca geçen gündeki toplam hacim 16 milyar dolardı, yine de bir iz bırakacaktı. Ayrıca, sektördeki en saygın seslerden birinin soğuduğunu görmek piyasayı daha da korkutabilir.

Sun, 600 Milyon Dolarlık Depozitoyu Açıklıyor

Sun, depozitoyu açıkladı ve Çince Twitter hesabındaki söylentileri bastırdı.

Açıklamasında Şunları Anlattı:

Son zamanlarda, cüzdanların dahili dağıtımı pazarın dikkatini çekti. Piyasa görünümü konusunda iyimser olmaya devam ediyoruz ve herkesin tahmin ettiği bir durum yok. Ethereum, TRON ve tüm blok zinciri endüstrisinden bağımsız olarak, oldukça iyimseriz ve inşa etmeye devam edeceğiz ve herkes bundan sonra daha ağır haberler alacak!

Basın zamanında, Ethereum geçen gün sadece yüzde 1.32 düşerek 3.740 dolardan işlem görüyor. En yakın rakibi Binance Coin'in beş kat daha küçük olduğu göz önüne alındığında, kaybetmesi muhtemel olmayan bir pozisyon olan hala en büyük altcoin olarak yer alıyor. Bununla birlikte, geçen ay tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.860 dolardan bu yana yüzde 23,3 düştü. Bu düşüş, oldukça önemli olsa da, BTC'nin yüzde 31,1'inden ve Solana'nın yüzde 32,9'undan hala daha küçük.

CNF'nin bildirdiği gibi, Sun kısa süre önce Tron Vakfı başkanlığı görevinden yeni bir diplomatik rol üstlenmek için istifa etti. Yakın zamanda Granada tarafından Cenevre merkezli Dünya Ticaret Örgütü (WTO) Büyükelçisi olarak atandı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ