TRON ağının kurucusu ve CEO'su Justin Sun, Litecoin kurucusu Charlie Lee ile bitcoin, TRON ve bazı sırlar hakkında konuştuğunu tweetledi.

TRON

TRON ağının kurucusu ve CEO'su Justin Sun, Litecoin kurucusu Charlie Lee ile bitcoin, TRON ve bazı sırlar hakkında konuştuğunu tweetledi.

Tron ağının CEO'su Justin Sun, Litecoin CEO'su Charlie Lee ile bir fotoğrafını tweetledi ve her ikisinin de bitcoin, Litecoin, Tron ve bazı sırlar hakkında tartışmalar yaptığını yazdı. Ancak Justin, Tron ve Litecoin arasında bir ortaklık olup olmadığını ortaya koymadı.

Justin Sun Apple’dan Steve Wozniak İle Bir Araya Geldi

Bu ayın başlarında, Justin Sun Amerikan çokuluslu teknoloji şirketi Apple Inc'in kurucusu Steve Wozniak ile bir araya geldi. Elektronik mühendisi ile bir ortaklık hakkında konuştuğunu açıkladı. Haberler, blockchain projesinin yakında Apple ile işbirliği yapabileceği beklentisiyle Tron topluluğuna bir öfori gönderdi. TRON 2019'da teknoloji devi Samsung ile bir işbirliği yaptı.

Steve, Justin'e Tron'u Nasıl Daha Yükseğe Çıkaracağı Konusunda Tavsiyelerde Bulundu

 Justin, Steve'den TRON blok zinciri projesinin nasıl daha yükseğe çıkarılacağı konusunda büyük tavsiyelerde bulunduğunu açıkladı. Ayrıca, Steve'den TRON'u Apple olarak nasıl başarılı hale getireceğine dair öneriler almaktan memnuniyet duyduğunu belirtti. Kripto topluluğu Justin Sun'un “sır” olarak adlandırdığı şeye spekülasyon yapıyor. 2019'da Tron birkaç ortaklığa imza attı. Bu hafta Pornhub, TronLink kullanarak ödeme aracı olarak USDT'yi eklediğini açıkladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ