Tron Vakfı'nın (TRX) Lideri Justin Sun, platformunun parlak ilerlemesini özetlemek için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Bugün, 2018'den gelen verileri incelemeye karar verdi!

Tron

Tron Vakfı'nın (TRX) Lideri Justin Sun, platformunun parlak ilerlemesini özetlemek için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Bugün, 2018'den gelen verileri incelemeye karar verdi!

Justin Sun'un Tron Vakfı için bir gün ve bir başka zafer. Son zamanlarda, Justin Sun, 2018 ve 2019'da Tron merkezsiz uygulamalarının kaydettiği ilerlemeyi karşılaştırdı.

DApps, Kullanıcılar, İşlemler

Justin Sun, Tron'un onu büyüleyen ilerlemesinin üç ana hatlarını ortaya koydu. Her şeyden önce, Tron tabanlı dApps miktarının beş kez 659 ademi merkeziyetçi başvuruya yükseldiğini açıkladı.

2018'den bu yana, aktif dApps ordusu 900.073 artarak % 1200 yükseliş gerçekleştirdi. Tron blok zincirinin üzerine inşa edilen dApps için ciro oranı da 4.5 kat artarak 190.000 $ 'a yükseldi.

Hayran Olmalı mıyız?

Üç başarının en az ikisinin, Tron Vakfı'nın doğrudan bir sonucu olarak değil, dApp kurucularının sonucu olduğunu görmek o kadar zor değil. 2018 ve 2019 için göstergelerin karşılaştırmasının uygunluğu, dApp barındırma alanının 2018'de gerçekten olgunlaşmamış olması nedeniyle de sorgulanabilir.

Justin Sun, ekibinden gelen başarılarla ilgili duyuruları duyurmasıyla ünlüdür. Örneğin Bay Sun, dört hafta önce Tron'un üstünlüğü hakkındaki ifadeleriyle toplumu heyecanlandırdı.

 Sun'ın kullandığı Gözden Geçirmeye göre, EOS.IO (EOS) 668 ademi merkeziyetçi uygulamaya, TRON ise 663 dApp'e ev sahipliği yaptı. EOS ayrıca dApps işlem hacminde TRON'u % 35 aştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ