Tron (TRX) operasyonları için tasarlanmış eşler arası kripto borsa ekosistemi TronWallet, yükseltilmiş işlevsellik ve arayüz ile 3.2 sürümünü duyurdu.

TronWallet 3.2 Sürümünü Sunuyor

Tron (TRX) operasyonları için tasarlanmış eşler arası kripto borsa ekosistemi TronWallet, yükseltilmiş işlevsellik ve arayüz ile 3.2 sürümünü duyurdu.

Birden fazla hesap, USD sabitlenmiş havaleler, kesintisiz Ethereum (ETH) zincirler arası takas deneyimi, yeni bir sürüm olan TronWallet v3.2'ye dahildir.

Saklama odaklı token takasları için merkezi olmayan çapraz zincir aracı olan TronWallet, daha önce sadece Tron (TRX) ve Bitcoin (BTC) blok zincirlerini çalıştırıyordu. Yeni sürümle birlikte, bu araç setine Ethereum (ETH) da eklendi. Böylece, en popüler dApp barındırma ve DeFi platformu ile sorunsuz etkileşim artık TronWallet kullanıcıları için etkinleştirildi.

Ayrıca, kullanıcılar ABD Doları miktarını ve gönderilmesi gereken tokenı seçerek 'USD-değeri' havale edebilirler. Son olarak, hem Ethereum (ETH) hem de Bitcoin (BTC) blok zincirleri için ayarlanabilir bir ağ ücreti ile sorunsuz kullanıcı deneyimi geliştirildi.

TronWallet, günlük ortalama 12 bin aktif kullanıcı (DAU) ve aylık 50 bin aktif kullanıcı (MAU) ile dünya çapında 190.000 indirme sayısını aşarak önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

Sorunsuz takaslar

Yeni 3.2 sürümünde, TronWallet'in yerleşik takas aracında Ethereum (ETH) takas çiftleri de tanıtıldı. Ethereum (ETH) için mevcut olan takas çiftleri TRON (TRX), Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) ile birleştirilir. Toplamda altı çift vardır: ETH / TRX ve TRX / ETH; ETH / BTC ve BTC / ETH; ETH / USDT ve USDT / ETH.

 Ayrıca, yeni cüzdanlar oluşturmak ve eski hesapları geri yüklemek için basitleştirilmiş bir özellik sunuldu. Artık tek bir tıklamayla birden fazla hesap oluşturulabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ