Kripto cüzdanı ve dijital borsa TronWallet iki yıldır piyasada bulunuyor ve rakipleriyle topluluk için en iyi cüzdan olmak için rekabet ediyor.

Şimdi ekip, ürünlerinin en son sürümünün - TronWallet 3’ün- piyasaya sürüldüğünü açıkladı ve Bitcoin operasyonları nihayet mobil uygulamasına eklendi. Ethereum, platforma gelecek olan bir sonraki para olacak.

Bitcoin İşlemleri Mevcut

Yükseltmeden sonra TronWallet 3, amiral gemisi kripto varlığı Bitcoin'i (artık ürünün hem PC hem de mobil sürümleri için destekleniyor) desteklemektedir. Yükseltme artık 180'den fazla ülkeden 160.000 kullanıcının Bitcoin'i tutmasına ve TronWallet'lerinda onunla işlem yapmasına izin veriyor.

M-cüzdan ekibi, Bitcoin'i uzun zamandır entegre etmeyi planlıyor, çünkü çok sayıda müşteri sürekli olarak BTC desteğinin entegrasyonunu istiyor.

Projenin ekibi artık kullanıcılarının çevresini genişletmeyi ve Bitcoin hayranlarını TronWallet 3'ü kullanmaya teşvik etmeyi planlıyor.

Bitcoin, TRX ve Tron destekli tokenlar dışında listelenen cüzdandaki ilk kripto olacak. Bu şekilde TronWallet, çok para birimli cüzdan olma yolunda bir adım atacak. Diğer kripto paralar da yakın gelecekte listelenecek ve büyük koinleri bir sonraki kripto paraya eklenecek.

Yeni "TRX - BTC Değişimi" seçeneği

TronWallet 3, kripto varlıklarının kullanıcılar için alışverişini kolaylaştıracak yepyeni bir SWAP seçeneği sunmak üzere. Ekip, daha sonra başka paralar ve tokenlar ekleyerek bir TRX'den BTC takasına başlayacak.

Amaç, platformun müşterileri için token alışverişi sürecini iyileştirmek, daha hızlı ve daha kolay hale getirmek.

Tüm Cüzdanlar Tek Bir Yerde

Platform ayrıca, TronWallet 3 dublajlı Portföy'de, portföydeki her bir kripto para için cüzdanın tek bir yerde tutulmasına ve müşterilere bu paraları yönetmenin kolay bir yolunu sağlayan yeni bir özellik sunacak.

TronWallet 136 milyon TWX yakıyor

TronWallet'in resmi Twitter sayfası, 27 Aralık'ta o zamanlar topluluktan geri satın aldığı 136 milyon TWX kripto para tokenını yaktığını açıkladı.

Bu, TWX parasını daha istikrarlı hale getirmek ve arzını azaltmak için yapıldı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ