Bu yazımızda sizlere TROY Coin nedir sorusunun cevabını verip projeyle ilgili bilgiler sunacağız.

TROY Coin Nedir? İşte Ayrıntılarıyla TROY Token

Bu yazımızda sizlere TROY Coin nedir sorusunun cevabını verip projeyle ilgili bilgiler sunacağız.

TROY Coin Nedir?

Troy, spot ve marjin ticareti, türevler, veriler, saklama, borç verme ve stake etme gibi kripto aracılık hizmetleri sunan kurumsal müşteriler ve profesyonel tüccarlar için tek durak noktasıdır.

TROY hizmet belirteci, Troy Trade'deki özelliklere erişime izin verir ve ayrıca global broker-broker ağlarını sürdürmek için stake edilebilir. TROY, arz ve talebi yeniden dengeleyerek dinamik olarak yakıldı.

Troy, Aralık 2020'de ana ağını başlatana kadar, TROY, Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 belirteci olarak kalacak.

Troy (TROY) nedir?

Troy, kurumsal müşteriler ve profesyonel traderlar için tam birikimli kripto finans ve komisyonculuk hizmetleri sağlıyor.

Troy, benzersiz bir şekilde değerli bir kullanıcı deneyimi sağlamaya çalışır:

Coğrafyalar arasında farklı düzenleyici politikalar ve kullanıcı alışkanlıkları için yerelleştirilmiş aracılık hizmetleri.

Borsalar arasında çeşitlendirilmiş kripto para birimi sepetleri de karşılıklı değişim anlaşması gerektirir.

Troy, eksiksiz bir entegre kripto ticareti, saklama ve varlık yönetimi hizmetleri birikimi sunarak sağlıklı ve sürdürülebilir bir ekonomik model oluşturmayı hedefliyor.

Gelir modeli şunları içerir:

Takas ve saklama hizmetleri için ticaret komisyonları ve ücretleri.

Müşterinin marj finansman pozisyonları, nakit veya token odaklı finansman üzerine yayılır.

Varlık yönetimi, otomatik risk yönetimi, veri analizi hizmetleri vb. Dahil olmak üzere katma değerli aracılık hizmetleri için ücretler.

Önemli Özellikler

Toplu Ticaret: Troy, kullanıcılara bir grup kripto borsasının toplu likiditesine tam erişim sağlar. Bazı temel işlevler arasında akıllı sipariş yönlendirme, esnek hesap yönetimi, karanlık havuzlar, ödeme hizmeti ve otomatik risk yönetimi bulunur.

Veri Analitiği: Troy, yapay zeka ve niceliksel modellerle optimize edilmiş blok zinciri verileri, ticaret verileri, piyasa verileri, sosyal veriler ve medya verileriyle müşterinin karar vermesini destekler.

Çeşitlendirilmiş Aracılık Hizmeti: Troy, gerçek zamanlı fon transferi ve ödeme, marj ticareti, OTC vb. Dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunar.

Tam Yığın Varlık Yönetimi Çözümleri: Troy, yüksek frekanslı ticaret algoritması performansını iyileştirmek için ortak konum ve düşük gecikmeli erişim hizmeti tarafından desteklenmektedir. Aynı zamanda doğrudan işleme, kesin geçmiş verileri ve strateji değerlendirme sistemi ile nicel çözümlere maruz kalma sağlar.

Tokena Genel Bakış

TROY tokenı, Troy platformunun yerel bir yardımcı program tokenı olarak işlev görür ve aşağıdakiler dahil potansiyel kullanım durumları söz konusudur.

Troy Trade'deki özelliklere bir platform tokenı olarak erişim araçları ve arz ve talebin yeniden dengelenmesiyle dinamik olarak yakılacaktır.

Global broker-broker ağlarını sürdürmek için stake etme.

Temel unsurlarından bazıları şunlardır: Troy, kripto ticareti ve varlık yönetimi konusunda uzmanlaşmış küresel bir ana brokerdir. Troy, kurumsal müşteriler ve profesyonel traderlar için spot ve margin ticareti, türevler, veriler, saklama, borç verme ve tek bir hesapta stake etme dahil olmak üzere kripto aracılık hizmetleri sunmaktadır.

Troy, özelleştirilmiş aracılık hizmetlerini doğrudan farklı hedeflerdeki müşterilere devreden sürdürülebilir bir broker ağı kuruyor.

Troy fiyatına bakmak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ