Troy Trade, kripto varlık ticareti ve varlık yönetimi konusunda uzmanlaşmış küresel bir ana yapıdır.

Troy Trade, kripto varlık ticareti ve varlık yönetimi konusunda uzmanlaşmış küresel bir ana yapıdır. Devrim niteliğindeki ticaret ürünleri ile kurumsal düzeyde sermaye ve profesyonel yatırımcılar için kripto aracılık hizmetleri sunuyoruz.

Ürüne Genel Bakış

Akıllı hibrit varlık yönetimi platformu, kullanıcıların işlemleri farklı tarzlarda ve kolaylıkla tamamlamaları için gerekenleri içerecektir.

TROY 2.0 nedir?

TROY 2.0, bu projeyi kapsayıcılık, kârlılık, güvenlik ve hizmet etme dürtüsüne güçlü bağlılığıyla desteklenen akıllı bir hibrit varlık yönetimi platformu haline getirmeyi amaçlayan bir yükseltmedir.

Likidite Toplayıcı

Büyük DEX'lerden, merkezi borsalardan, likidite havuzlarından ve diğer gerekli kaynaklardan gelen likiditeyi tek bir küresel havuzda toplayacaktır.

Veri analizi

Blok zinciri verileri ve piyasa verileri dahil olmak üzere karmaşık bir veri matrisi çerçevesi ile kullanıcıların karar vermesini güçlendirir.

Esnek Kazanç

Bununla birlikte, kullanıcılar herhangi bir zamanda onları içeri ve dışarı taşıma hakkını korurken tokenler üzerinde bir iade talep edebilirler.

Nicelik Stratejileri

Küresel yatırımcılar için Trend İzleme stratejileri ve Arbitraj stratejileri de dahil olmak üzere bir dizi nicel ticaret stratejisi başlatacak.

TROY 2.0  - Akıllı Hibrit Varlık Yönetim Platformu Olma Önerisi

SEC'in 1940 tarihli Yatırım Şirketi Yasası'ndan önce, varlık yönetiminin çok az yapısı vardı ve bazı katılımcılar, çatışmaları veya kötü uygulamaları ifşa etmek zorunda kalmadan gri alanlarda faaliyet gösteriyordu. Parçalanmış ve merkezi olmayan bir uygulamaydı. Hala bugün, ancak takip edilmesi gereken net ve katı bir protokol var.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

TROY, kripto varlık yönetimi ve ticaretinde derin bir köke sahiptir. Kurumsal müşteriler ve profesyonel yatırımcılar için halihazırda kullanıma sunulan aracılık hizmetleri, çeşitli özellikler içeriyordu. Tamamlandıktan ve mevcut piyasa trendi tarafından verilen TROY ekibi, TROY 2.0 - Akıllı Hibrit Varlık Yönetim Platformunu tanıtmanın zamanının geldiğine inanıyor.

Bir ana broker projesi olarak doğan TROY, şimdi, köklü merkezi finans sektörünün ve hızla gelişen açık finansın özünü alarak, geniş bir ticaret ve yönetim hizmetleri yelpazesi sunarak hizmetlerini daha geniş bir kitleye yaymayı hedefliyor. "hibrit" terimi türetilmiştir. Hibrit olmak dengeye ulaşmaktır.

TROY 2.0, DeFi ve CeFi'yi birleştirerek, kutuplaşmış ürün tasarım felsefeleri arasında bir denge sağlamayı ve blok zinciri proje imajını, merkezi yönetimden tamamen kopuk, rastgele, gevşek organize edilmiş, rastgele bir araya getirilmiş bir üründen bir ürüne dönüştürmeyi umuyor. kapsayıcılık, kârlılık, hizmet etme dürtüsü ve güvenliğe olan güçlü bağlılığı tarafından yönlendirilir.

Güvenlikle donatılmış çeşitlendirmenin, çok fazla riske girmeden her fırsatı değerlendirebilmeniz için anahtar olduğuna ve merkezileşmenin bir kombinasyonuna inanıyoruz.

Hedefler

TROY 2.0, hala kullanıcılarına fayda sağlayan ve onlara ticaret, takas, merkezi/merkezi olmayan finanstan getiri üreten seçeneklerden, hisse senedine ve varlık yönetimine kadar tek elden kripto hizmeti sunan bir ürün oluşturmaya odaklanmıştır. Şapkayı kim kullanırsa kullansın, kazanç potansiyelini en üst düzeye çıkarabilir.Sonuçta, işlemlerin ve değer yönetiminin nihai amacı, risk kontrolünü korurken mümkün olduğu kadar çok değer elde etmektir.

Ürün Detayları

Denge durumu, iki karşıt gücün (merkezileşme ve merkezileşme) bir arada var olduğu bir denge durumu veya istikrarlı bir durumdur.

Bunu başarmak için geliştirilecek araç, kullanıcıların açık ve özerk bir ticaret deneyiminin keyfini çıkarmasına izin vermelidir. Kod, olası her anlaşmazlığın nasıl çözüleceğini belirtmelidir ve kullanıcılar her zaman fonları üzerinde kontrol sahibi olabilir. Öte yandan, hızlı yürütmeyi, net bir komuta zincirini ve en makul – düşük işlem ücretini sağlamak için merkezi bir yönetim birimine sahip olması gerekir. Bu nedenle, TROY 2.0 - Akıllı Hibrit Varlık Yönetim Aracının vizyonunun aşağıdakileri içereceğine inanıyoruz:

Likidite Toplayıcı

TROY 2.0 likidite toplayıcı, emir akışının kullanıcıların düşük kaymalı, yüksek likiditeli ticaretin keyfini çıkarabileceği tek bir noktadan girmesini sağlamak için büyük DEX'lerden, merkezi borsalardan, likidite havuzlarından ve OTC gibi diğer gerekli kaynaklardan gelen likiditeyi tek bir küresel havuzda toplayacaktır.

Esnek Kazanç

Bununla birlikte, kullanıcılar herhangi bir zamanda onları içeri ve dışarı taşıma hakkını korurken tokenler üzerinde bir iade talep edebilirler.

Verim çiftçiliği: Kullanıcıların katılması için en karlı ve en güvenli verim çiftçiliği projelerini seçecektir. Stake edilen tokenler bir havuz hesabında kilitlenecek ve kampanya sona erdiğinde otomatik olarak açılacaktır.

İkili tasarruf: Kullanıcılar kripto varlığını bir getiri kampanyasına bağlayabilir ve kilitleyebilir. Varlıkların nihai getirisi, yatırım yaptığınız günden itibaren kripto piyasasının nasıl hareket ettiğine bağlı olacaktır. Varlığınızın piyasa fiyatı yükselirse ve getiriniz tasarruf oranını aşarsa, daha yüksek miktardan yararlanabilirsiniz. Piyasa fiyatı düşerse veya nihai getiriniz tasarruf oranını aşmazsa, varlıklarınızdan üzerinde anlaşmaya varılan getiriyi almaya hak kazanırsınız.

Kilitli tasarruf: Yatırımcıya sabit/kabul edilen bir faiz oranı vaat eder. Buna karşılık, yatırımcı belirli bir süre için fonlarını çekmemeyi veya bunlara erişmemeyi kabul eder.

Miktar Stratejisi

TROY 2.0, aşağıdakileri içeren bir dizi nicel ticaret stratejisi başlatacak:

Arbitraj stratejisi: Çapraz pazar arbitrajı, üçgen arbitraj, gelecek spot arbitrajı ve takvime yayılmış arbitrajı içerir. Piyasalar, ticaret çiftleri arasındaki doğal fiyat farklılığından ve farklı vadeli işlemler ve farklı dönemlerdeki spot piyasalar arasındaki fiyat tabanı farkından dolayı. Arbitraj stratejileri, fiyat farkını emmek için tasarlanmıştır.

Trend izleme stratejisi: Piyasa momentumunun yönünü belirlemek için teknik göstergelerin kullanılmasını içeren bir stratejidir. Piyasaların içsel öngörülebilirliğe sahip olduğu gerçeğine dayanmaktadır. Tarihsel verileri ve fiyat hareketlerini analiz ederek, gelecekte neler olabileceğine dair bir tahminde bulunabilecektir. Trend ticareti genellikle orta ila uzun vadeli bir ticaret stratejisi olarak kabul edilir, ancak teoride, trendin ne kadar sürdüğüne bağlı olarak herhangi bir zaman dilimini kapsayabilir. Matematiksel algoritmalar çalıştırarak, karı kilitlemek ve ticaretten çıkmak için belirli bir eğilim göstergesini algılar ve seçer.

Token Güçlendirme

Yukarıdaki yeni girişimler aracılığıyla $TROY'u aşağıdaki alanlarda güçlendirmeyi umuyoruz:

Likidite ve sahip adresleri: TROY 2.0 en iyi likidite toplayıcı ile ekip, likiditesini ve token sahiplerinin adres numarasını artırmak için diğer tokenler / dijital  paralar ile $TROY takasını / ticaretini mümkün kılacaktır.

İşlem ücreti indirimi: $TROY sahipleri, TROY 2.0 takas/ticaret hizmetlerini ve nicel stratejilerini kullanırken tercihli ücret oranlarından yararlanacaktır.

Oy/yönetim: $TROY, yerel tokenler olarak, yönetişim gücünün aracı olarak hareket edecektir. Token sahipleri, seçmenlerin çoğunluğu uygun görürse, önerilerini işletme ekibine iletme ve proje geliştirmeyi değiştirme hakkından yararlanır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ