Bu yazımızda sizlere TrueFeedBack (TFB) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

TrueFeedBack (TFB) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi TFB Token

Bu yazımızda sizlere TrueFeedBack (TFB) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

TrueFeedBack (TFB) Nedir?

TrueFeedBack, blockchain tabanlı bir veri toplama ve analiz platformudur. TrueFeedBack uygulamasında kullanıcılar anonim kalır ve anketlerde, görevlerde vb. Paylaştıkları bilgilerden TFB tokenları kazanır. TrueFeedBack tüm verilerinizi ödüle dönüştürür!

Blockchain Teknolojisi!

Paylaştığınız veriler blok zincirinde tutulur. Böylelikle veri toplayıcı, bilginin gerçek kişilere ait olmasını sağlayacak ve ödül dağıtımı garanti altına alınacaktır.

Anonim Kalın!

TrueFeedBack uygulaması kişisel bilgilerinizi toplamaz. Yalnızca katıldığınız verilerinizi analiz eder. Bu şekilde, fikirlerinizi paylaşırken kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Ödüller Kazanın!

Anketlere katılarak, görevleri tamamlayarak, reklamları izleyerek, oyun oynayarak ödüller kazanabilirsiniz.

Verilere Güvenin!

Müşteriler, gerçek kullanıcılardan toplanan verilere güvenirler. TrueFeedBack'in veri analizi platformundaki verileri analiz edebilir ve bu bilgileri etkili kararlar almak için kullanabilirler.

Kitlelere ulaşın!

TrueFeedBack'te veri toplama ve bu verileri analiz etmek oldukça ucuz. Binlerce kişiye ulaşabilir ve bir ürün, hizmet veya herhangi bir şey hakkında fikirlerini alabilirsiniz.

Veri analizi!

TrueFeedBack, toplanan verilerinizi analiz eder ve sonuçları sizinle paylaşır. Daha fazla bilgi bulmak, görseller ve raporlar oluşturmak için verilerinizi daha fazla analiz edebilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ