Bu yazımızda sizlere TrueFi (TRU) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve TRU Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

TrueFi (TRU) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi TRU Coin

Bu yazımızda sizlere TrueFi (TRU) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve TRU Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

TrueFi (TRU) Nedir?

TrueFi (TRU), teminatsız kredilendirme için bir Merkezi Olmayan Finans (DeFi) protokolü olan TrueFi'nin ERC-20 yerel yardımcı program tokenidir.

TrueFi aşağıdaki şekillerde çalışır:

borç verenler:

Borç verme, faiz kazanma ve TRU çiftçiliği için kullanılacak bir TrueFi havuzuna TrueUSD (TUSD) ekleyin. Kazançları maksimize etmek için kullanılmayan sermaye Eğri protokolüne gönderilir.

Borçlular (ör. OTC masaları, borsalar ve diğer protokoller):

Havuzdan sermaye ödünç almak için teklif gönderin. İstedikleri sermaye miktarını, sundukları % APY'yi, vadeyi ve teklifin onaylanması durumunda kredi sermayesini alacak Ethereum adresini sunarlar.

Bu tekliflere oy veren TRU paydaşlarının onayına tabi talepleri göndererek TrueFi havuzundan borç alın. Her oy, kredinin başarılı bir şekilde geri ödenip ödenmediğine bağlı olarak, katılan TRU sahiplerini yukarı veya aşağı yönde gösterir. Bu nedenle, TRU pay sahipleri dikkatli bir şekilde oy kullanmaya teşvik edilir.

Borçlular, anaparayı ve faizi, ilgili kredi vadeleri sona erdiğinde veya daha önce iade etmelidir. Borçlular, imzalanan kredi sözleşmesi uyarınca yasal işlemle karşı karşıya kalacaklar.

Gelecekte, TRU token sahipleri, TrueFi'nin gelecekteki gelişim yönünü yönlendirmek için protokol yönetişim kararlarına da katılabilecekler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ