Tron, Ledger Live'a TRX eklerken donanım cüzdanı Ledger ile paylaştığı ortaklık ilgiyi anlatıyor.

TRX Ledger Live Entegrasyonu Kripto Alanını Genişletecek

Tron, Ledger Live'a TRX eklerken donanım cüzdanı Ledger ile paylaştığı ortaklık ilgiyi anlatıyor.

Tron, Ledger cüzdanının Ledger Live yazılımındaki son listesini her iki tarafın da kripto alanının genişlemesine devam etmesi için bir hareket olarak nitelendirdi.

Bir Tron temsilcisi "Kripto ekosistemini daha da geliştirmek ve teşvik etmek karşılıklı yararımızdaydı. Kripto ve blockchain alanındaki hızlı büyüme açıktır ve kullanıcılar güvenliği, kullanılabilirliği ve hepsi bir arada durağı ilerletmek için daha fazla işlev ve yaratıcı çözüm talep etmektedir" diyor.

Listeleme , kullanıcılara daha fazla seçenek sunuyor

Tron kısa süre önce, 16 Nisan'da donanım cüzdanı sağlayıcısı Ledger için masaüstü yazılımı Ledger Live'a eklendiğini kanıtlayan TRX kripto parasını 16 Nisan'da gördü. Hareket ayrıca kullanıcılara Ledger Live'daki stake yeteneklerini sunuyor.

Ledger donanım cüzdanları daha önce TRX uyumluluğu ve stake özelliklerine ev sahipliği yapmasına rağmen, kullanıcıların bunlara erişmek için üçüncü taraf yazılımlarıyla çalışmak zorunda olduklarını söyledi..

Şirketler güvenliğe değer veriyor

Bilgisayar korsanlığı geçmişi ile dolu bir endüstride güvenlik, kullanıcı korumasının önemli bir parçasıdır. Tron temsilcisi güvenliği kripto para birimi endüstrisinin önemli bir yönü olarak nitelendirdi.

 Ana akım dünyada bile, son Zoom video platformu saldırılarında gösterildiği gibi bilgisayar korsanları hareket halinde. Bu potansiyel olarak gelecekteki blockchain tabanlı çözümlere zemin hazırlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ