Tüm TRX-20 tokenları PoloniDEX'te ücretsiz olarak listelenecek

Tüm Tron Tabanlı Varlıklar Poloni DEX

En büyük kripto borsalarından biri olan Poloniex, Tron tabanlı tüm varlıklarını merkezsiz borsa PoloniDEX'te (eski adıyla TRX Market) ücretsiz olarak listeleme hakkında bir açıklama yaptı.

Poloniex Tron'u Kucaklıyor

Kripto para borsası Poloniex ile Tron arasındaki evlilik, birincisinin Asya'daki isimsiz bir gruptan önemli bir yatırım yaptıktan sonra ilan edildi. Tron CEO'su Justin Sun, zorlu borsaya yeni bir sermaye enjekte edenlerden biriydi ve bu onun şirketine olan ani aşkı açıklıyor.

Yorum bölümünde, Tron topluluğu TRX-20 favori tokenlarını kullanmaya başladıklarını vurguluyorlar.

Doğuya Açılmak

Circle, Şubat 2018'de 400 milyon dolara satın aldığı borsadan çıkmaya karar verdi. Belirsiz düzenleme ortamı nedeniyle şirket ABD'den ayrıldı. Borsadaki Amerikalı kullanıcılar için yapılan tüm işlemler 1 Kasım’da sona erdi ancak 15 Aralık’a kadar paralarına hala erişebilmekteler.

Şimdi, ABD pazarında hüküm süren Poloniex, Çin’de yeni bir alan adıyla yeni bir kripto para borsası açacak (pwang.com). Şirket, şirketin KYC gerekliliklerini yerine getirdiğini belirtiyor, ancak şunu hemen belirtelim ki, Çin tam olarak kripto dostu bir ülke değil.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ