Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, geçtiğimiz günlerde önemli açıklamalarda bulundu.

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, geçtiğimiz günlerde önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamalar arasında kripto alanıyla ilgili olarak da detaylar var.

Oyun piyasası ve kripto para alanına yönelik olarak iddialı bir giriş yapmayı planladıklarını belirten Erkan, bu adımın şirketlerine ortaklık, satın alma ve unicorn şeklinde bir yatırım ile olabileceğini vurguladı .

Erkan ayrıca yaptığı açıklamada girişimcilik ekosistemine kredi alanlarıyla ilgili olarak yatırım yapmak istediklerini, ayrıca faiz takılabilen alanlara yatırım yapabileceklerini vurguladı.

Kripto para işinde yetkinlerinin olduğunu vurgulayan Erkan, bu alana nasıl gireceklerine odaklanacaklarını ifade etti. Oyunla ilgili de bir yaklaşımlarının olduğunu belirten Erkan Cloudgame konusunda ciddi anlamda yatırım yaptıklarını vurguladı.

Erkan ayrıca kurların hareketli olduğunu bu nedenle global fiyatlama yapmak gerektiğini belirterek piyasanın nasıl şekillendiğini göreceklerini ve kendilerine kol mesafesindeki işlere bakacaklarını vurguluyor. Erkan son olarak Turkcell’in bilançosunun çok güçlü olduğunu ifade ederek kasalarında para olduğunu, rüzgar karşıdan bile esse gemiyi götüreceklerini vurguluyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ