Türkiye’nin öncü Bitcoin borsalarından Koineks’ten bugün heyecanlandıran bir açıklama geldi.

Türkiye’nin Öncü Bitcoin Borsalarından Koineks’ten Dünyaya Açılma Hamlesi

Türkiye’nin öncü Bitcoin borsalarından Koineks’ten bugün heyecanlandıran bir açıklama geldi.

Yapılan açıklamada borsa dünyaya açılma adına önemli gelişmeyi duyurdu. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer veriliyor:

Değerli kullanıcılarımız,
2017 yılı başlarında ülkemizdeki kripto para sektörüne yenilik katma hedefiyle Koineks’in geliştirmelerine başladık. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren ülkedeki en fazla kripto para çeşitliliği, en fazla anlaşmalı banka seçeneği, alanında en donanımlı müşteri hizmetleri ve ilk Bitcoin ATM’si gibi birçok yenilik ile beğeni kazanarak ülkenin en hızlı büyüyen kripto para borsası olduk.
Şimdi birçok yeniliği daha hayata geçireceğimiz yepyeni bir dönemi başlatıyoruz!
Ülkemizde elde ettiğimiz başarı ve edindiğimiz tecrübeler ile 3. Yılımızda hedefimizi daha ileriye taşıyor ve ABD’den aldığımız FinCen MSB (Money Services Business) lisansımız ile tüm dünyada hizmet vermeye başlıyoruz. Yine bir ilke imza atarak FinCeN MSB lisansına sahip Türkiye’deki ilk kripto para borsası olmanın gururunu paylaşıyoruz.
Yaşayacağımız bu değişim ve büyümeyi destekleyecek bir adım atarak, ülkemizde ve tüm dünyada kolaylıkla benimseneceğine inandığımız, yepyeni marka ismimizi açıklayacak olmaktan heyecanlıyız.  Bugüne kadar elde ettiğimiz deneyim ve başarıları, yeni marka ismimiz ile birlikte tüm dünyaya taşımayı hedeflediğimiz yeni bir dönem başlıyor. 
Bu değişim uzun zamandır beklenen birçok yenilik ve sürprizi beraberinde getirecek. Yeni marka ismimizi ve yeniliklerin detaylarını çok yakında tüm iletişim kanallarımızdan paylaşacağız.
 Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ