Kripto para dünyasındaki rekabet ortamı ister istemez kimi borsaları derinden etkileyebiliyor. Kimi zaman likidite eksikliği kimi zaman da yeteri kadar müşteri bulamama gibi faktörler kapanma kararların arkasında yer alan faktörler olarak karşımıza ç

Türkiye

Kripto para dünyasındaki rekabet ortamı ister istemez kimi borsaları derinden etkileyebiliyor. Kimi zaman likidite eksikliği kimi zaman da yeteri kadar müşteri bulamama gibi faktörler kapanma kararların arkasında yer alan faktörler olarak karşımıza çıkıyor. Zaman zaman şahit olduğumuz borsaların kapanma haberlerine bugün bir yenisi daha eklendi.

Makropa yönetimi aldığı ani kararla borsayı kapatma kararı aldıklarını duyurdu. Borsa tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Saygıdeğer kullanıcılarımız,

Coin borsamız makropa.com'u kapatma kararı almış bulunmaktayız. Bu doğrultuda bugün itibari ile TL ve Coin yatırma işlemleri durdurulmuştur.

Cüzdanlarınızda bulunan tüm bakiyelerinizi çekim emri vererek tahsil edebilirsiniz.

Göstermiş olduğunuz ilgi ve bugüne kadar bizlere duyduğunuz güveniniz için teşekkür eder, farklı projelerde tekrar buluşmak ümidi ile iyi günler dileriz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ