Bitay, teknoloji ile sanatı, yeni geliştirdiği NFT Platformu ile birleştirerek, Dijital Sanat Tasarımcıları ile yatırımcı ve sanatseverleri bir araya getiriyor.

Türkiye

Bitay, teknoloji ile sanatı, yeni geliştirdiği NFT Platformu ile birleştirerek, Dijital Sanat Tasarımcıları ile yatırımcı ve sanatseverleri bir araya getiriyor. Ayrıcalıklı satış avantajına sahip olmak isteyen kullanıcılar için ön kayıtlar başladı. NFT platformu için Bitay.com adresinden ön kayıt yaptırılabiliyor.     

Türkiye’nin global borsası Bitay, sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetlere yenilerini eklemeye devam ediyor. Bitay’ın, ülkemizde ve dünyada her geçen gün gelişen NFT (Non-Fungible Token) alanındaki yatırım fırsatlarını değerlendirmek isteyen kullanıcılara sunacağı Türkiye’nin ilk NFT platformu için geri sayım devam ederken, ayrıcalıklı avantajlara sahip olmak isteyen kullanıcılar için ön kayıtlar açıldı. Bekleme listesine erkenden kaydolan kullanıcılar, Bitay NFT ile ilgili güncellemelerden öncelikli olarak haberdar olacak ve platforma katılmaya davet edilen ilk kullanıcılar arasında yer alma ayrıcalığına sahip olacak.

Bitay NFT platformuna      üye olan kullanıcılara müzayede veya satın alma yöntemleriyle kripto para karşılığında NFT alma olanağı sunulacak. Bitay NFT platformu, yatırımcılara ve sanatçılara NFT eserlerini tek bir yerde güvenle mint’leme, koleksiyon yapma ve sergileme olanağı sunacak. Ayrıca NFT sanatçıları da “kreatörler” kategorisine kaydolarak Bitay NFT’nin sanatçılara sunduğu özel avantajlardan yararlanacak.

Blok zinciri temelli geliştirilen NFT (Non-fungible Token) sayesinde, değiştirilmesi mümkün olmayan ve sahipliği ön plana çıkartan eşsiz dijital varlıklar için yeni ve değerli yatırım fırsatları ortaya çıkıyor.

NFT’ler, animasyon, görsel, ses kayıtları, müzik dosyaları gibi dijital ürüne dönüştürülebilen her türlü üründen oluşabiliyor. Blok zinciri temelli olan ancak yapısı, tasarımı ve işleyişi kripto paralardan farklı olan NFT eserlerin değeri ise bizzat yatırımcısı tarafından belirleniyor. Böylece NFT, blok zinciri teknolojisinin gücü ile yaratıcı mülkiyeti daha önce görülmemiş bir model ile birleştiriyor.

Yatırımcılar ve sanatçılar Bitay NFT platformu için www.bitay.com adresinden ön kayıt yaptırabiliyor.

Bitay Teknoloji CEO’su Niyazi Yılmaz Konuyla İlgili Açıklamasında Şunları Söyledi:

“Tamamen kendi teknolojimizle geliştirdiğimiz Bitay Teknoloji ile müşterilerimize yeni bir yatırım seçeneği sunacak olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. 2022 başında hayata geçireceğimiz Bitay NFT ürünümüz Türkiye’nin bu alandaki ilk      platformu olarak yatırımcılara NFT alanında yatırım yapma, NFT eserlerini mint’leme, koleksiyon olarak saklama ve sergileme olanağı sunacak. Ön kayıtlarını başlattığımız Bitay NFT’ye kayıt yaptırarak bekleme listesine katılan kullanıcılarımız için çeşitli avantajlar sunacağız. Bitay NFT ile ilgili gelişmelerden öncelikli haberdar olmak bu avantajlardan sadece biri. Hızla gelişen bu heyecan verici alana ilgi duyan yatırımcıları ve sanatçıları çok yakında hayata geçireceğimiz Bitay NFT platformumuza şimdiden kayıt olmaya davet ediyorum. Bitay olarak Türkiye’de ve dünyada istikrarlı büyümemizi sürdürürken, blok zinciri teknolojileri alanda sunacağımız yenilikçi ürünlerimizle ülkemizde ilklere imza atmaya devam edeceğiz.”

 Bitay Hakkında

Bitay Teknoloji; kripto paralar alanında ileri düzey alım-satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan ve bu hizmeti hem Web’de hem de mobil uygulama olarak sunan bir global bir borsadır. Türkiye'deki en yüksek ürün çeşitliliğine ve piyasa hacim derinliğine sahip olan Bitay’ın altyapısı; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile Teknopark’ta araştırma-geliştirme projesi olarak geliştirilmiştir.

www.bitay.com

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ