Önde gelen bir stablecoin sağlayıcısı olan TrueUSD (TUSD), BNB Smart Chain'de yerel bir token olarak dağıtımını duyurdu.

TUSD, Yerel Token Olarak BNB Zinciriyle Entegrasyonu Duyurdu

Önde gelen bir stablecoin sağlayıcısı olan TrueUSD (TUSD), BNB Smart Chain'de yerel bir token olarak dağıtımını duyurdu. Bu çığır açan entegrasyon, TUSD'nin çok zincirli genişleme stratejisinde önemli bir kilometre taşını işaret ediyor. BSC (BNB Akıllı Zincir) ekosistemine daha fazla entegrasyonu için zemin hazırlıyor.

TUSD Pazarlama Müdürü.“Bireysel ve kurumsal müşteriler artık yerel BSC-TUSD'yi TUSD web sitesi aracılığıyla basabilir ve kullanabilir. BNB Zincirinin hızlı yürütülmesinin, minimum ücretlerin ve çeşitli merkezi olmayan uygulamalarla (DApps) uyumluluğun avantajlarından yararlanıyor” diyor.

BNB Zinciri, BNB tokeni tarafından desteklenen topluluk odaklı, merkezi olmayan ve sansüre dayanıklı bir ekosistemdir. Çok zincirli ekosistemi kolaylaştıran yönetişim için BNB İşaret Zinciri ve EVM uyumlu geliştirme için BNB Akıllı Zincir'den (BSC) oluşur. Bugüne kadar 200 milyon benzersiz adresten 3 milyar işlemi gerçekleştirerek, geliştiricilere ultra düşük gas ücretleri ile büyük kullanıcı erişimi sağladı. Ekosistem, DeFi, Metaverse, blockchain oyunları ve NFT gibi birden çok kategoride 1.400'den fazla aktif dApp'e sahiptir.

24 saat canlı on-chain tasdik sunan dünyanın ilk stablecoin'i olan TUSD, şeffaflık, güvenlik ve istikrar ile kendisini bir endüstri lideri olarak kabul ettirmiştir. Birden fazla banka ve kurumla ortaklık kuran TUSD, sahiplerinin 7/24 token basmasına ve kullanmasına olanak tanır. Ayrıca TUSD, Chainlink ile entegre olan ve basımını güvence altına almak için Proof of Reserves kullanan ilk USD destekli stablecoin oldu.

TUSD, son yıllarda çok zincirli bir yaklaşım izlemiştir. Altyapılarını güçlendiren çeşitli DeFi ekosistemlerine istikrarlı ve yeterli likidite sağlar. Stablecoin artık Ethereum ve TRON dahil olmak üzere birçok blok zincirine özgüdür. Ondan fazla halka açık zincirde konuşlandırılmıştır. Binance, Huobi, Poloniex ve OKX gibi en iyi kripto borsaları, çeşitli TUSD teklifleri için para yatırma ve çekme işlemlerini destekledi. Bu, TUSD sahipleri için birden fazla blockchain ekosistemine katılımı kolaylaştırdı.

Yerel BSC-TUSD'nin lansmanı, TUSD'nin BNB Zinciri ekosistemi ile kapsamlı ortaklığına dayanmaktadır.

TrueUSD, şeffaflığı, güvenliği ve sağlamlığı sürekli olarak örnekleyerek kripto dünyası ile gerçek dünya arasındaki boşluğu doldurmaya kararlıdır. TUSD, kullanım alanlarını genişlettikçe ve daha pazar odaklı seçenekler sunarken, kullanıcılar daha düşük maliyetler ve daha iyi işlem deneyimi bekleyebilirler.

TrueUSD Hakkında

TrueUSD (TUSD), bağımsız üçüncü taraf kurumlar tarafından zincir üzerinde canlı onaylara sahip ilk dijital varlıktır ve USD ile 1:1 oranında desteklenir. Şimdiye kadar Binance ve Huobi gibi 100'den fazla ticaret platformunda listelendi ve Ethereum, TRON, Avalanche, BNB Chain, Fantom ve Polygon dahil olmak üzere 10'dan fazla ana akım halka açık zincirde yayında. TrueUSD, USD rezervinin dolaşımdaki token arzına 1:1 oranını ve %100 teminat oranını sağlamak için ABD'de bağımsız, sektörde uzmanlaşmış bir muhasebe firması olan The Network Firm LLP tarafından gerçek zamanlı olarak tasdik edilmiştir. Chainlink PoR'nin entegrasyonuyla TrueUSD, basımı güvence altına alan ve şeffaflık ile güvenilirliği daha fazla sağlayan ilk USD Destekli stabilcoin oldu. Kullanıcılar, ilgili verilere diledikleri zaman resmi web sitesi tusd.io üzerinden erişebilirler. TUSD'ye, 7 Ekim 2022'de Dominika Topluluğu'nda yetkili dijital para birimi ve değişim aracı olarak yasal statü verildi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ