Üçüncü yarılanmadan sonra (Mayıs 2020 ortasında gerçekleşecek) Bitcoin (BTC) fiyatı, amiral gemisi blockchain topluluğu için en zorlu bulmaca durumunda.

Tuur Demeester’den Yeni İdda Geldi: Bitcoin (BTC) Yarılanması Fiyatlandırılmıyor - İşte Kanıtı

Üçüncü yarılanmadan sonra (Mayıs 2020 ortasında gerçekleşecek) Bitcoin (BTC) fiyatı, amiral gemisi blockchain topluluğu için en zorlu bulmaca durumunda. Adamant Capital'in en üst düzey yatırımcısı, analisti ve kurucu ortağı Tuur Demeester, Bitcoin (BTC) fiyatının bu yarılanmadan çok etkilenmesini bekliyor.

Kayıtsız Yatırımcılar

Demeester, yatırımcıların bir numaralı blok zincirini bilmemesi nedeniyle Bitcoin (BTC) yarılanmasının fiyatlandırılmadığını varsayıyor. Bu, potansiyel bir büyük alımdan sonra fiyatın yükselebileceği anlamına geliyor.

Bu nedenle, Bay Demeester, üçüncü yarılanmadan önceki dönemde Bitcoin (BTC) fiyatı için muhteşem bir performans öngörüyor.

Google Arama Trendleri'nden En İyi Kanıt

Pozisyonunu desteklemek için, Demeester çok etkili bir istatistik gösterdi. Google Arama Trendleri'ni araştırdı ve Google'ın arama motoruna 'Bitcoin yarılanma' talebine olan ilginin göreceli olarak düşük olduğunu anladı.

 Google Trends'deki blockchain ile ilgili isteklerin popülaritesi ilginç bir fiyat dinamiği göstergesi olarak kullanılabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ