Twitter'ın bahşiş özelliği, aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla ödeme seçeneğiyle herkese sunuluyor .

Twitter'ın bahşiş özelliği, aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla ödeme seçeneğiyle herkese sunuluyor .Bitcoin, Tesla Inc.'in kripto para birimine yaptığı 1,5 milyar dolarlık yatırımın ardından bu hafta 47.000 doların üzerinde rekor bir rekora büyük ölçüde tutunuyor.

Bitcoin, Tesla Inc.'in kripto para birimine yaptığı 1,5 milyar dolarlık yatırımın ardından, bu haftaki kazancından 47.000 doların üzerinde bir rekora büyük ölçüde tutunuyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Twitter resmi bir blogda, “Şimdi Tips olarak adlandırılan bahşiş özelliğimiz, aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla ödeme seçeneğiyle  kripto bile  herkese sunuluyor. Bitcoin devrilme özelliğini bugün başlatmak için çok beklenen hareket. “İnsanlar zaten bioslarında ve Tweetlerinde ödeme profillerine bağlantılar bırakıyor. İpuçları, doğrudan profilinizde Cash App, Patreon, Venmo ve insanların sizi destekleyebileceği diğer platformlara bağlayabileceğiniz tek bir sabit nokta sunarak bunu yapmayı kolaylaştırıyor.”

İlk Önce IOS'ta ve Ardından Android'de Kullanıma Sunulacak Bahşiş Özelliği

Sosyal medya devi, "Önce iOS'taki kullanıcılara sunacağız ve ardından önümüzdeki haftalarda İpuçlarını Android'deki kullanıcılara sunacağız" dedi. İnsanlar şimdilik Bitcoin bahşiş vermek için aşağıdaki uygulamaları kullanarak bahşiş verebilir:

Grup kampı

Nakit Uygulaması

Parçalayıcı

Patreon

Razorpay

Zenginlik Basit Nakit

Twitter ayrıca listeye bazı yeni hizmetler ekliyor:

GoFundMe

 Çevrimiçi Bağış Toplama Platformu

PicPay

Brezilya mobil ödeme platformu.

Jack Dorsey, Bitcoin için destek göstermeye devam ediyor.Twitter ve Square CEO'su uzun zamandır bir Bitcoin savunucusu. Daha önce, Bitcoin'in daha iyi kullanımı üzerinde çalışmaya devam edeceğine söz vermişti. Şu anda Tips aracılığıyla etkinleştirilen hizmetlere ek olarak, insanlar artık Bitcoin Lightning Network üzerine kurulmuş ve insanların Bitcoin gönderip almasına izin veren bir ödeme uygulaması olan Strike kullanarak Bitcoin ile tweet oluşturuculara sorunsuz bir şekilde ipucu verebilir. Twitter, Strike'ın dünya çapında anında ve ücretsiz ödemeler sunduğunu belirtti. “Twitter'daki herkesin ödeme alma yollarına erişmesini istiyoruz. Daha fazla insanı ekonomiye katılmaya teşvik eden ve insanların birbirlerine sınırların ötesine ve mümkün olduğunca az sürtüşmeyle para göndermelerine yardımcı olan dijital para birimleri, oraya ulaşmamıza yardımcı oluyor” dedi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ