Son tweetinde, yatırım danışmanı ve BuffetBooks'un kurucu ortağı Preston Pysh, Twitter CEO'su Jack Dorsey'in Bitcoin'i hayatının en önemli öncelikleri listesine koyduğunu belirtti.

Son tweetinde, yatırım danışmanı ve BuffetBooks'un kurucu ortağı Preston Pysh, Twitter CEO'su Jack Dorsey'in Bitcoin'i hayatının en önemli öncelikleri listesine koyduğunu belirtti.Jack Dorsey’in biyografisi - ‘Bitcoin’
Pysh topluluğuna Dorsey'nin Twitter biyografisinde Bitcoin'in hala tek bir kelime olduğunu hatırlatıyor. Yatırım danışmanı, Bitcoin eleştirmenleri veya inanmayanlar için bunu işaret ediyor ve belki de Twitter CEO'sunun sahip olmadıkları bazı gizli Bitcoin bilgisine sahip olduğu fikriyle troll ediyor.

Tweetlerde şöyle deniyor:

Jack Dorsey'nin biyografisinde Twitter'da listelenen bir şey var. İşte BTC'nin işe yaramayacağını düşünen insanlar için soru: Bu adam yapmadığınız #Bitcoin hakkında ne biliyor? ”
Twitter kullanıcısı @DesiCryptoHodlr ayrıca Twitter'da Dorsey’in bio bölümünün ekran görüntüsünü paylaştı. Bununla birlikte, Twitter başkanının, yirmi günden daha kısa bir süre içinde - 12-19 Mayıs'ta - beklenen Bitcoin yarılanması konusunda aşırı yükseliş beklediğine  inanıyor.

Birçoğu, basılan Bitcoin miktarı yarıya düştüğünde, fiyatının gelecek yıl veya iki yıl içinde artacağına inanıyor.

Bitcoin emoji BTC fiyatını 10.000 dolara çıkarıyor
Bir hatırlatma olarak, 2 Şubat'ta Jack Dorsey, Twitter'da Bitcoin emojisini tanıttı; bu, ‘Bitcoin’ veya ‘BTC’nin önüne bir hashtag eklerseniz görünüyor. Aynı gün, Twitter'daki biyo bölümünden her şeyi kaldırdı ve sadece bir emoji ile "Bitcoin" kelimesini bıraktı.

O zamanlar birçoğu, bunun amiral gemisi kripto para biriminin başka bir büyük kamuoyu kabulü olduğuna inanıyordu.

İlginç bir şekilde, bu olaydan sonra, 10 Şubat'ta Bitcoin fiyatı 9.000 $ 'lık bölgeden 10.000 $' ın üzerine çıktı.

Bir vokal Bitcoin SV savunucusu Calvin Ayre, Jack Dorsey'i Bitcoin emojisini başlattığı için 'Twitter için iyi bitmeyecek' diyerek eleştirdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ