Kripto topluluğunda son günlerde Bitcoin'in büyük düşüşü nedeniyle umutsuzluğa rağmen, Tyler Winklevoss iyimser kalıyor.

Tyler Winklevoss: Bitcoin Bu Krizden Daha Güçlü Olacak

Kripto topluluğunda son günlerde Bitcoin'in büyük düşüşü nedeniyle umutsuzluğa rağmen, Tyler Winklevoss iyimser kalıyor. Winklevoss, Bitcoin'in öneminin mevcut olumsuz düşünceden daha iyi olacağına ve “her zamankinden daha güçlü ortaya çıkacağına” inanıyor.

Koronavirüs kripto para piyasasına çarptı ve bir aydan kısa bir sürede Bitcoin fiyatı bazı borsalarda 10.000 $ 'dan 3.600 $' a düştü. BTC biraz iyileşmiş ve şu anda kritik 5.000 $ seviyesinin üzerine çıkmış olsa da, kripto Twitter uzmanlarının çoğu hala aşağı yönlü bir gelecek öngörüyor.

Bununla birlikte, Gemini'nin kurucu ortağı ve CEO'su Tyler Winklevoss, konuyla ilgili farklı bir görüşe sahip. Bitcoin'in zaten birçok olumsuzluğun üstesinden geldiğini ve bunu aşmak için çok erken olduğunu belirtti ve şöyle dedi:

“Bitcoin 2008'de finansal hoşnutsuzluğumuzun kışında doğdu. Zaten burada olmak için çok şey yıpranmış ve yakında herhangi bir zamanda vazgeçmek pek mümkün görünmüyor. Bu mevcut felaketten her zamankinden daha güçlü ortaya çıkacak.”

Belirttiği gibi, Bitcoin fikri 2008'in son küresel mali krizinden sonra icat edildi. Sonraki yıllarda, çoğu finansal piyasa çiçek açıyordu, ancak BTC bunların hepsinden daha iyi performans gösterdi. Yeni kriz hemen köşede olabileceğinden, gelişimini takip etmek ve soruyu cevaplamak ilginç olurdu - Bitcoin gerçek bir güvenli liman mı değil mi?

Winklevoss ikizleri Tyler ve Cameron, Bitcoin'in en ünlü erken benimseyenler arasında. Bitcoin Aralık 2017'de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında Bitcoin holdingleri 1,3 milyar dolara eşitti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ