Tyler Winklevoss, Wall Street DeFi sektörünü kucaklayana kadar stabilcoinlerin gerçekten ortaya çıkmayacağına inanıyor.

Tyler Winklevoss: Wall Street DeFi

Tyler Winklevoss, Wall Street DeFi sektörünü kucaklayana kadar stabilcoinlerin gerçekten ortaya çıkmayacağına inanıyor.

Yatırımcı, erken kripto para kabul eden ve Gemini borsasının CEO'su Tyler Winklevoss, The Defiant’tan  Camila Russo ile yaptığı son röportaj sırasında Wall Street ademi merkeziyetçi finansa veya DeFi'ye geçtikten sonra, Stablecoinler arasındaki rekabetin gerçekten başlayacağını tahmin etti.

Bununla birlikte, DeFi için iyimser görünümüne rağmen, Gemini kurucu ortağı kripto endüstrisinin şu anda kripto para topluluğunun dışından benimsenmeyi teşvik eden bir katil uygulaması sunmadığını iddia etti.

Stablecoinler arası rekabet henüz başlamadı

The Defiant ile yaptığı bir röportajda Tyler Winklevoss, Wall Street DeFi'ye ilgi duyana kadar stabilcoinler arasındaki gerçek yarışın oluşmayacağını öngördü:

“Wall Street, merkezi olmayan finansmana yatırım yapmak istediğinde, bir para birimine ihtiyaçları olacak. Merkezi olmayan bir [Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı] temettü veya hisse senedi ödediğinde, Ether'deki yatırımcılara ödeyecek mi? Muhtemelen dalgalanma nedeniyle değil, sabit bir kripto parada olacak.”

Bununla birlikte Tyler, mevcut birçok stabilcoin projesine yönelik bir değerlendirme önerdi:

 “Bu istikrarlı paraların birçoğu, bu yönetimden daha büyük olduğu algısını vermek için yönetim altındaki varlıkları ortaya çıkarmak üzere kendi nakit mevduatlarını koydular. Bence bu bir saçmalık. İnsanlar bunu görüyor. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ