Bedava Bitcoin'i nereden bulacağınızı merak ediyor musunuz? Pek çoğu için Bitcoin'in bulunuşu sağlıklı gıda gibi bir şey. Kullanmanın faydalarını görebiliyoruz, ama ücretini karşılamak için de oldukça zorlanabiliyoruz. Bir de tabii sağlıklı gıdayı nereden alacağınızı tam olarak bilmezseniz kazıklanma ihtimaliniz de var. Bitcoin de pek çok organik market gibi vitrinine tadımlık ürünler koyuyor. 

Bedava Bitcoin'i nasıl kazanacağınıza gelmeden önce şuna açıklık getirmekte fayda var: Üzerinde uğraşmaz ya da yatırım yapmazsanız uzun zamandır hayalini kurduğunuz zenginliğe ulaşamazsınız. Sadece bu yöntemlerle sağlam bir gelir elde etmeniz nerdeyse imkansız. Bedava Bitcoin kazanmak zengin olmanın ya da kazanmanın en kârlı yolu olmayabilir. Ama eğer biraz boş zamanınız varsa, küçük şeylerle de mutlu oluyorsanız aşağıdaki öneriler tam da size göre.

1. Blockchain Oyunu 


Oyun size haftalık ödemeler yapıyor. Pek çok ünlü oyun gibi söylemek gerekir ki bu oyunda da oldukça fazla reklam var. Bu şekilde bedava Bitcoin ödemesini gerçekleştirebiliyorlar. Reklam gelirinin paylaşılması olarak düşünebilirsiniz. İlk level kolay ama gittikçe zorlaşan kısımları bulunmakta.

Oyunu indir

2. Balon Patlat (Pop Bubbles)


Kazanmak için oynadığınız ellerde en azından birkaç yıldız kazanmak zorundasınız. Üç yıldızınız olunca her biri için ayrı ödemeler alıyorsunuz. 

Oyunu indir

3. Kitap Okuyun

Klasikleri okuyarak da Bitcoin kazanabilirsiniz. www.paidbooks.com adresinden istediğiniz bir kitabı açın ve hesabınıza Bitcoinler akmaya başlasın.

Not: İlk iki oyunun linki Android destekli telefonlar içindir.
Kaynak: www.cryptocoinsnews.com

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ