Bu yazımızda sizlere Ultra (UOS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve UOS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Ultra (UOS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve UOS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Ultra (UOS) Nedir?

Steam'in PC oyun pazarının kralı olduğu muhtemelen kimse için bir sır değil. Valve, 15 yılı aşkın bir süredir bu pazara hakim durumda ve çeşitli kaynaklara göre pazarın %30-50'sini (mobil oyunlar hariç) işgal ediyor. Ancak son zamanlarda, abartılı %30 komisyon, öneri sisteminden memnuniyetsizlik ve geliştiriciler için katı kurallar nedeniyle bir olumsuzluk ve eleştiri dalgası, rakipleri kendi mağazalarını etkinleştirmeye ve oluşturmaya zorluyor.

Böylece Epic Game Store, Discord Game Store, Robot Cache, The Abyss ve diğerleri ortaya çıktı. Bu arada, son iki proje blok zinciri kullanıyor, ancak bugünkü konuğumuzdan çok daha az iddialı görünüyorlar.

Ultra Coin Nedir?

Blockchain (EOS tabanlı çatal) kullanacak oyunların dağıtımı için inanılmaz bir platform ve ekosistemdir. Platformun ana fikri, Steam gibi büyük platformların tekelini yıkmak ve gelirlerini, oyuncular, içerik oluşturucular ve diğerleri de dahil olmak üzere, zamanlarını ve etkinliklerini platformun geliştirilmesine yatıran tüm katılımcılar arasında dağıtmaktır.

Ultra bize ne vaat ediyor?

Ultra Reklamlar - şu anda günde 33 milyar reklam sunan AD teknolojimiz, hedef kitle hedefleme, reklamveren API'si, AD biçimleri, afişler, video, mobil ve zengin medya, reklam değişimleriyle DSP/SSP iletişimi ve daha birçok özellik sunar;

Ultra GO bir mobil yardımcı uygulamadır. Oyuncular için faydalı olacak ve para kazanmalarına yardımcı olacak ve onları platformda kalmaya teşvik edecek bir cüzdan ve sohbet odaları ve haberler ve p2p ticareti ve diğer işlevler olmalıdır;

Ultra protokol, EOS tabanlı çataldır (EOS Rio'da listelenen ortaklarda);

Ultra madenci - etkinleştirin, başka bir kripto para madenciliği yapın ve UOS için satın;

İçerik dağıtım işlevi - oyun yüklenmeye devam ederken, kullanıcı oyunu zaten başlatabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ