Justin Azevedo, oyunun buzdaki eziyetinin, küresel oyun oynarken artan ödeme zorluğuyla karşılaştırıldığında genellikle hiçbir şey olmadığını biliyor.

Uluslararası Küresel Hokey Oyuncuları Ödeme İçin Kriptoya Dönerken Oyun Küresel Para Birimi Talep Ediyor

Justin Azevedo, oyunun buzdaki eziyetinin, küresel oyun oynarken artan ödeme zorluğuyla karşılaştırıldığında genellikle hiçbir şey olmadığını biliyor.

Zurich Lions'ın (NL) öne çıkan oyuncusu, "Finansal bağımsızlığa sahip olmam ve uluslararası alanda oynamama rağmen mali durumumun her zaman benimle olduğunu bilmem gerekiyor" dedi.

Dünyanın dört bir yanındaki bireyler ve şirketler kripto işlemlerini ana akım haline getirmeye devam ederken, Azevedo gibi profesyonel hokey oyuncuları, transfer kolaylığını ve beraberinde gelen finansal bağımsızlığı benimseyerek tercih ettikleri ödeme şekli olarak giderek daha fazla kriptoya dönüyor.

Azevedo'nun ve onun gibi yüzlerce oyuncunun size söyleyeceği gibi, modern oyun, en iyi yeteneğinin yılda birkaç kez ülkeden ülkeye seyahat etmesini gerektirir. Bu, ödeme yöntemlerinin çevik olması ve sınır kısıtlamaları veya gereksiz bankacılık gecikmelerinden etkilenmemesi gerektiği anlamına gelir.

Skelleftea'dan (SHL) Jayce Hawryluk'a sorun. İsveç'e transfer olduktan sonra, İsveç'e girebilmek ve yeni takımına katılabilmek için imza parasının Kanada'ya ulaşması için haftalarca beklemek zorunda kaldı, sezon öncesi değerli antrenman süresini kaçırdı.

Hawryluk, “Blockchain gibi sınırsız sistemlerle bu olmazdı” dedi.

Bazen durumlar bankacılık bürokrasilerinin yarattığı rahatsızlıktan daha büyüktür. Siyasi ve sosyal istikrarsızlık, oyuncuların geçimini sağlama yeteneklerini önemli ölçüde etkiler.

Lozan'dan (NL) Cory Emmerton, ülkeye yaptırımların uygulandığı bir sezonda KHL'de (Rusya) forma giydi. Bu gerçek, ülke dışına para transferini son derece zorlaştırdı ve yapabildiği zaman döviz kuru çılgınca değişiyordu.

Emmerton, "Kriptoların ve özellikle LOCKER Token'ın evrimi, yakın gelecekte ülkeden ülkeye ortaya çıkan bu güçlükleri önemli ölçüde kolaylaştıracaktır." dedi.

LOCKER, katılan herkese önceden erişilemeyen faydalar sunacak bir dijital ekosistem yaratarak profesyonel sporların organize edilme şeklini değiştirme görevindedir.

Ekipler artık tokenize edilmiş bir sistem aracılığıyla mali durumlarını yönetebiliyor ve daha önce hiç olmadığı kadar dijital etkileşimin keyfini çıkarabiliyor. LOCKER hizmetleri, maaş bordrosunu kolaylaştırmak, oyuncuları teşvik etmek, sözleşmeli anlaşmalar yazmak ve hayranlar için dijital içerik oluşturmak için kullanılabilir. Buna ek olarak platform, hayranların bilet, ticari mal ve kimliği doğrulanmış NFT'ler gibi diğer dijital mal ve hizmetleri alıp satabilecekleri bir pazar yeri sunacak.

LOCKER kurucu ortağı ve profesyonel hokey ajanı Pat Curcio, “LOCKER gibi kripto para birimleri, oyunun hızında hareket edecek şekilde tasarlanmıştır” dedi. "Sistemimizin oyunculardan franchise'lara ve hayranlara dahil olan herkes için bir dizi avantaj sunacağına inanıyoruz."

LOCKER mobil uygulaması, Google Play ve iOS App Store'da mevcuttur ve yeni blok zinciri dünyasına dahil olmayı kolaylaştıran birçok benzersiz özelliğe sahip, kullanıcı dostu, velayetsiz bir cüzdandan oluşur.

LOCKER tokeni ve uygulamasının temel faydaları şunları içerir:

Uluslararası Bordro: Merkezi olmayan bir ödeme sistemi, küresel pazardaki oyuncularla kolay işlemlere olanak tanır.

Daha Düşük Maliyetler: LOCKER, blok zinciri teknolojisini kullanarak üçüncü taraf ücretlerini önemli ölçüde azaltabilecektir.

Daha Fazla Şeffaflık: LOCKER platformundaki tüm işlemler blok zincirine kaydedilecek, yani bunlar şeffaf ve kurcalamaya karşı korumalıdır.

Adil Oyun: Akıllı sözleşmelerin kullanılması, tüm kurallara uyulmasını ve herkesin borcunun ödenmesini sağlamaya yardımcı olacaktır.

Artan Katılım: Hayranlara bilet, ticari mal ve diğer dijital ürün ve hizmetleri satın alarak favori takımlarını desteklemeleri için doğrudan bir yol sağlamak, ekiplerin ve hayran kitlelerinin katılımını artırmaya yardımcı olacak ve tamamen yeni gelir akışları yaratacaktır.

Sadakat Programları: LOCKER'ın tokenize sistemi, ekiplerin taraftarları destekleri için ödüllendirecek sadakat programları oluşturmasına olanak tanır.

Locker Token hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.locker-token.com adresini ziyaret edin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ