Özellikle DeFi için akıllı sözleşmeler, veri yoğun bir sektör haline geliyor.


Özellikle DeFi için akıllı sözleşmeler de, veri yoğun bir sektör haline geliyor. Oracle hizmetleri bu açığı kapatmaya yardımcı oluyor.

Umbrella Network, BSC HABER'e Çapraz Zincir Köprüsü İle Ethereum'da Başladı

Merkezi olmayan oracle hizmeti Umbrella Network, Ethereum Cuma günü resmi olarak başlatıldı ve baskın akıllı sözleşme platformu ile Binance Akıllı Zincir veya BSC arasındaki zincirler arası işlemler için zemin hazırladı.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Ethereum ve BSC'yi birbirine bağlayan zincirler arası köprü, iki ağ arasında tokenleri ve diğer kripto varlıklarını aktarma ihtiyacının altını çizerek Umbrella Network'te şirket içinde geliştirildi. Zincirler arası köprü aynı zamanda kullanıcıların her iki blok zincirinde de kripto tokenlerini stake etmelerini ve toplamalarını sağlar. Umbrella, herhangi bir zaman çizelgesi verilmemesine rağmen, Polygon, Solana, Cardano ve Avalanche ile gelecekteki çapraz zincir entegrasyonunu planladığını söyledi.

Blockchain endüstrisi birkaç oracle hizmeti doğurmuş olsa da, Umbrella, protokolünün önde gelen rakiplerle karşılaştırıldığında hızlı ve uygun fiyatlı beslemeler sağladığını iddia ediyor. Başlangıçta, protokol Ethereum üzerinde 1.200'den fazla veri çiftine sahip olacak ve kullanıcıların spot kripto para birimi, kripto türevleri ve geleneksel finansal piyasalardan gelen verileri entegre etmesine olanak tanıyacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ