Piyasadaki önemli sayıda kripto para birimi ile birçoğu ileriye giden yolu bulmak için çabalıyor.

Uncharted Crypto Territory: TMS Network

Piyasadaki önemli sayıda kripto para birimi ile birçoğu ileriye giden yolu bulmak için çabalıyor. Polygon (MATIC) ve Shiba Inu'nun (SHIB) aksine, TMS Network (TMSN) son zamanlarda kripto topluluğundan büyük ilgi görüyor.

Bu makalede, bu kripto para birimlerinin her biri hakkında bilgi edinecek ve TMS Network'ü (TMSN) diğerlerinden ayıran şeyin ne olduğunu öğreneceksiniz.

Polygon (MATIC)

Bir kripto para birimi ve teknoloji platformu olarak bilinen Polygon (MATIC), ölçeklenebilirlik ve blockchain ağlarına bağlantı sunar. 2017 yılında piyasaya sürülen Polygon (MATIC), Ethereum (ETH) blok zinciri üzerinde çalışır ve blok zinciri projelerinin esnekliğine, ölçeklenebilirliğine ve egemenliğine odaklanır.

Ekosistemlerinde bulunabilen binlerce dApp vardır ve bu, kripto para piyasasındaki geliştiriciler için bir sığınaktır. Daha fazla açıklamaya yardımcı olmak için, Polygon (MATIC) bir hisse kanıtı konsensüs mekanizması kullanır. Bu, her blokta mutabakatın mümkün olmasını sağlar.

Teknolojisinin yanı sıra Polygon (MATIC) jetonuna da yatırım yapabilirsiniz. Polygon (MATIC) belirteci, kullanıcıların ekosistemlerindeki dApp'lerle etkileşime girmesini sağlar ve ayrıca Polygon (MATIC) ağını staking yoluyla güvence altına almak için kullanılır. Poligon (MATIC), Aralık 2021'de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ancak sonunda düştü ve Haziran 2022'den bu yana yavaş yavaş toparlanmaya çalışıyor.

Shiba Inu (SHIB)

Ethereum tabanlı ve kült benzeri bir takipçi kitlesiyle gelen bir alt para birimi olan Shiba Inu (SHIB), meme madeni para kategorisine giriyor. Sosyal medya da bu Shiba Inu'nun (SHIBA) alaka düzeyinde önemli bir rol oynadı. Önemli bir yatırım fırsatı teşkil etmeyebilir, ancak sadık kullanıcıları ve sürekli olarak yeni projeler geliştirmesi sayesinde güncelliğini korumuştur.

Fiyat noktası düşük olsa da Shiba Inu (SHIB), 2021 yılının Ekim ayında zirveye ulaştı ve o sırada 41 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti. Shiba Inu (SHIB) oldukça çeşitli bir ekosistemle gelmekle kalmaz, aynı zamanda kemerinin altında birden fazla token vardır.

Shiba Inu (SHIB) ekosistemi ayrıca ShibaSwap, Shiboshis (NFT'ler) ve Shiba Inu Incubator'u içerir. Ekosistemleriyle ilgili katılacak çok şey olabilir, ancak Shiba Inu (SHIB) belirtecinde çok fazla finansal teşvik yoktur.TMS Network (TMSN)

Çok fazla artı potansiyeli olan yeni bir yatırım arıyorsanız, TMS Network'e (TMSN) bakmanız oldukça faydalı olacaktır. TMS Network'ü (TMSN) öne çıkaran şey, hepsi bir arada ticaret platformu olmalarıdır. Bu, ticaret piyasasında fiyat tekdüzeliği, yüksek işlem ücretleri, fiyat manipülasyonu ve daha fazlası gibi çeşitli sorunları çözer.

Yatırımcılar ayrıca TMS Ağı'nı (TMSN) kullanarak çok sayıda avantaja erişim elde eder. Bunlardan bazıları, zincir üstü analitik, bir strateji oluşturucu, bir portföy yönetimi uygulaması ve hatta bir sosyal ticaret özelliği içerir. Sosyal ticaret ile yatırımcılar, diğer başarılı tüccarları takip edebilir ve TMS Ağı (TMSN) üzerindeki taktiklerinden öğrenebilirler.

TMS Network (TMSN) platformunun sağladığı avantajların yanı sıra $TMS tokenına da yatırım yapabilirsiniz. Yatırımcılar, $TMSN'yi tutarak TMS Ağı (TMSN) üzerinde 500'den fazla kripto para birimine erişebilir. Jeton sahipleri ayrıca Forex, küresel sermaye ve CFD gibi birden fazla pazara katılabilir.

Sonuç olarak
TMS Network (TMSN), ön satışın başlangıcından bu yana fiyatında %1400 artış kaydetti ve bu da birçok analistin gelecek fiyat tahminleri yapmasına yol açtı. Resmi lansmanından sonra, bazı uzmanlar TMS Network'ün (TMSN) kolaylıkla 1 doların üzerine çıkabileceğini düşünüyor. Tek başına bu, TMS Network'ün (TMSN) neden şu anda yatırım yapabileceğiniz en iyi kripto projelerinden biri olduğunu gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ