Bu yazımızda sizlere Unibright (UBT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve UBT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Unibright (UBT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve UBT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Unibright (UBT) Nedir? 

Unibright nedir?

Unibright, blockchain teknolojisini ve akıllı sözleşmeleri kullanmayı ve 'kodlamasız' yaklaşımlarıyla teknolojiyi daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan bir çerçevedir.

Unibright, şirketler için blok zinciri çözümleri geliştirir, entegrasyon platformları oluşturur ve tokenize edilmiş varlıklar etrafında bir ekosistem sunar. Genel kullanım için Unibright, akıllı sözleşmelerin otomatik olarak oluşturulmasına, dağıtılmasına ve farklı blok zincirleri arasında güncellenmesine olanak tanıyan "kodlama gerektirmeyen" bir yaklaşım kullanır. Unibright, görsel, kullanım durumuyla ilgili şablonlarla çalışır ve ayrıca mevcut BT sistemlerini otomatik olarak blok zincirine entegre eder.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Unibright'ın amacı, şirketlere ve diğer kuruluşlara, yüksek maliyetler, güçlükler ve büyük bir geliştirici grubuna ihtiyaç duymadan blok zinciri teknolojisini kullanma imkanı sunmaktır.

Unibright ekibi, iş süreçleri ve entegrasyon konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahip blok zinciri uzmanları, mimarlar, geliştiriciler ve danışmanlardan oluşmaktadır. Unibright, Enterprise Ethereum Alliance'a katkıda bulunan ve Ethereum Mainnet Integration Task Force'a liderlik eden bir Alman şirketidir. Şirketin, makalenin ilerleyen bölümlerinde tartışacağımız büyük şirketlerle birden fazla ortaklığı var. Unibright blok zinciri, UBT tokeni tarafından desteklenmektedir.

Kullanım durumları

Unibright, blockchain teknolojisini yüksek maliyetler ve yüksek düzeyde bilgi gerektirmeden şirketler için erişilebilir hale getirmeye odaklanıyor.

Bunun yerine şirketler, ek bir blok zinciri üzerinde akıllı sözleşmeler oluşturmak ve başlatmak için Unibright tarafından oluşturulan görsel iş akışından yararlanabilir. Tüm bunlar herhangi bir kodlama bilgisi olmadan yapılabilir, blok zinciri becerisi gerekmez, akıllı sözleşme geliştirme bilgisi yoktur ve hatta geleneksel yazılım geliştirme bilgisi bile gerekmez.

Faturalama, sevkıyat süreçleri, oylama sistemleri ve diğerleri gibi bir dizi iş uygulaması doğrudan sisteme entegre edilmiştir. Genel bir bakış için bakınız:

Kullanıcılar, kullanım durumlarını kolayca seçebilir ve ardından özel bir iş akışı oluşturabilir. Bu daha sonra yeni blok zinciri ile ERP gibi mevcut sistemler arasındaki bilgileri köprülemek için kullanılabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ