125 ETH çok iyi nedenlere gidiyor.

UNICEF Kripto Para Fonu Bugüne Kadarki En Büyük Yatırımını Yapıyor

125 ETH çok iyi nedenlere gidiyor.

Bugün yedi farklı gelişmekte olan ekonomiden sekiz teknoloji şirketi UNICEF Kripto Para Fonu'ndan Ethereum kripto para yatırımı alacak.

UNICEF’in kripto etkin yatırım aracı, bu şirketlere önümüzdeki altı ay içinde ilgili teknolojilerini ölçeklendirme veya prototip oluşturmada yaklaşık 28,600 $ değerinde 125 ETH verdi. Bu yatırımı alan şirketler zaten UNICEF’in İnovasyon Fonu'ndan 100.000 $ 'a kadar fiat para birimi aldı.

Böyle bir şirket olan Afinidata, küçük çocuklu ebeveynlere eğitim içeriği sunuyor. Bir diğeri, Cireha, çevrimdışı dünyada kullanmak için konuşma veya dil bozukluğu olan çocuklar için iletişim sistemleri kuruyor. Bunlar bir misyonu olan şirketler ve UNICEF onlara bu misyonu daha da ileriye taşımak için kripto para birimi etkin bir ivme veriyor.

UNICEF Ventures'ın liderliğindeki Chris Fabian, “Dijital dünyanın hayal edebileceğimizden daha hızlı bize geldiğini görüyoruz - ve UNICEF bu yeni dünyanın tüm araçlarını bugün ve yarın çocuklara yardım etmek için kullanabilmelidir.” Bu fonların - dünyanın yedi ülkesindeki sekiz şirkete - aktarılması 20 dakikadan az sürdü ve bize 20 dolardan daha ucuza mal oldu. Neredeyse anında küresel değer hareketi, aktarılan toplam miktarın % 0.00009'dan daha az ücretleri ve bağışçılarımız ve destekçilerimiz için gerçek zamanlı şeffaflık, heyecan duyduğumuz araç türleridir. ”

 UNICEF, dünyanın dört bir yanındaki çocukların refahını koruyan Birleşmiş Milletler örgütü olduğundan, aynı zamanda daha iyi bir gelecek için çalışıyor. Organizasyon, dünyadaki teknoloji şirketlerine para dağıtırken, blockchain teknolojisinin gelecek planlarına tam olarak uyduğunu belirtmek gerekir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ