Bu yazımızda sizlere UniLend (UFT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve UFT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

UniLend (UFT) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi UFT Coin

Bu yazımızda sizlere UniLend (UFT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve UFT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

UniLend (UFT) Nedir?

UniLend, spot ticaret ve borç verme / ödünç alma işlevlerini aynı platformda birleştiren, izinsiz bir DeFi protokolüdür.

UniLend, herkesin merkezi olmayan ticaret, borç verme ve borçlanma için herhangi bir ERC-20 varlığını listelemesine izin veriyor. Platformun amacı, kullanıcılara tek bir üründe eksiksiz bir varlık yönetimi yetenekleri yelpazesi sunmaktır.

UFT tokeni, UniLend platformunun ERC-20 yerel yardımcı program tokenidir. UFT, UniLend ekosisteminde birden fazla kullanım durumu taşıyacaktır:

Yönetişim: Protokolle ilgili parametreler, UFT sahipleri tarafından, çoğunluğun oybirliğini gerektiren öneriler aracılığıyla kararlaştırılacaktır.

Staking ve Getiri Çiftçiliği: UFT sahipleri, platform tarafından oluşturulan ücretlerin bir yüzdesini almak için UniLend'de stake etme işlemine katılabilecek ve ayrıca likidite ekleyerek ve seçilen havuzlara borç verme / ödünç alma yoluyla çiftlik UFT tokenleri üretebilecekler.

İndirimli İşlem Ücretleri: UniLend, meta işlemleri uygulayacak ve platform kullanıcılarının ETH'ye kıyasla UFT kullanarak daha ucuz ücretler ödemesine olanak tanıyacak.

UnilLend platformu hangi özellikleri içeriyor

Sentetik Varlıklar için Destek: Altın, gümüş vb.'ye ek olarak sentetik gerçek dünya varlıkları ve türevleri (FAANG ve Tesla gibi büyük hisse senetleri gibi).

İzinsiz Teminatsız Borç Verme: Platform, herhangi bir ERC-20 varlığı için bu yeni finansal aracı sunan izinsiz bir anlık kredi havuzunu başlatacak.

23 Şubat 2021 itibariyle, mevcut dolaşımdaki UFT token arzı 25.557.500'dür. Toplam UFT arzı 100.000.000 adettir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ