Blockchain fikri, tarım, sağlık, finans veya emlak gibi hemen hemen tüm sektörlerde devrim yarattı.

Gerçek dünya varlıklarının tokenizasyonu bugünün konusu haline geldi. Ayrıca her sektör için büyük yatırım ve kazanç fırsatları açmıştır. Unirealchain, bu boğa sezonunda NFT ekosisteminin büyük başarısının ardından şimdi NFT pazarına gayrimenkul getiriyor. Merkezi olmayan tescilli bir NFT pazarında gayrimenkul satın alın ve satın, mülklerin tüm verilerine erişin ve yeni teklifleri izlemeye devam edin.

Unirealchain - UNR, küresel ölçekte modern, sınırsız gayrimenkul yatırımlarının ihtiyaçlarına cevap veren bir çözüm sağlamıştır. Platformun temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

Varlık dijitalleştirme:

Her gayrimenkul projesi, temel alınan mülkün değerine karşılık gelen birkaç jeton çıkaracaktır. Yatırımcılar, her biri mülkün ayrı bir payına karşılık gelen, istedikleri kadar jeton satın alabilecekler.

 Yatırım yapmak için fraksiyonlara ayırma:

Perakende yatırımcılar, blok zinciri sayesinde yüksek değerli mülklere kolayca erişebilecekler.

Kitle fonlaması:

Tokenizasyon, Crowdfunding'in şeffaf bir şekilde herkesin projelerin veya mülklerin bir kısmını elinde tutabileceği yeni sınırıdır.

Anlık işlemler:

Tüm satın alma ve işlemler Unirealchain platformunda anında tamamlanacaktır.

Düşük Ücretler:

Satıcılar ve alıcılar, insanları dünyanın her yerindeki mülklerle kolayca bağlayacak dağıtılmış bir platform sayesinde daha düşük listeleme ücretleri, bağlantı ücretleri ve diğer maliyetlere sahip olacaklar.

 Elektronik imza:

Unirealchain tarafından sağlanan dijital imzaların kullanımı, bir satıcı ve alıcı veya bir varlık sahibi ile Unirealchain arasındaki bir sözleşmenin hızlı, güvenli ve yasal bir şekilde uygulanmasına izin verecektir.

 Kamusal ve Şeffaf:

Tüm proje alımları akıllı sözleşmelerle yapılır ve blok zincirine kaydedilir. Bu nedenle, adalet, şeffaflık ve güvenlik sağlar.

Unirealchain, Emlak NFT Pazarının Öncüsüdür

 

Unirealchain - UNR, ekosistemi kazançlı tutmak için çeşitli likidite çözümleri sunan Emlak NFT ve tokenleştirme pazarının öncüsüdür. Ekosistem birkaç temel özellik ve çözümden oluşur. UnirealWallet adlı bir kripto para cüzdanı olan UnirealEx adlı bir yatırım ve ticaret platformundan oluşur. Ayrıca NFT ve Defi'yi tek bir yerde birleştiren ortak bir UnirealSwap platformundan oluşur.

UnirealEx, yatırımcılar için potansiyel yatırım fırsatları sunar. Mülklerin ve projelerin her token satışı akıllı sözleşmeler yoluyla olacaktır. Bir projenin UnirealEx borsasında listelenmesi için, projenin yerel yasalara ve UnirealEx standartlarına uygun olup olmadığını kontrol etmek için kapsamlı bir durum tespiti yapılacaktır. Platform birden fazla çift sunacak: BTC/USDT, ETH/USDT, UNR/USDT ve diğer kripto para birimi çiftleriyle birlikte daha fazla proje NFT'si.

Öte yandan kripto cüzdanı, tüm büyük paralar ve blok zincirlerle entegre edilmiştir: Bitcoin, Ethereum, ERC-20, BEP20, SOL, DOT, TRC-20.

Unirealchain Ekosistemi Nasıl Çalışır?

 UnirealPortal'da kullanıcılar, bilgi, konum, durum ve nakit akışları gibi proje belgelerini okuyabilir.

Geleneksel emlak piyasalarından bilgi toplayarak, her alan için analiz edip gayrimenkul yatırım önerileri sunacağız. Veri toplama ve analizi saatlik olarak güncellenir, böylece kullanıcılar neredeyse gerçek zamanlı verilerin keyfini çıkarıyor.

İlk 2 yıl boyunca, Unirealchain gayrimenkul verilerinin toplanmasını geliştirmeye odaklanırken, kullanıcılar hizmetleri tamamen ücretsiz olarak kullanabilirler. Ardından, tüm veri toplama işlemi tamamlandıktan ve devlet emlak portalına bağlantı da tamamlandıktan sonra, Unirealchain kullanıcı ücretlerinin uygulanmasını değerlendirecektir.

Unirealchain platformunda listelenmeden önce tüm projeler Unirealchain'in uzman ekibi tarafından dikkatle değerlendirilmiştir. Bundan sonra, proje sahipleri projeyi dijitalleştirmek ve UnirealEx'te listelemek için bir sözleşme imzalayacak, bir sonraki adımda yatırımcılar gayrimenkul NFT'lerine yatırım yapmak için aşağıdaki adımlardan geçecekler:

● UnirealEx Exchange platformunda (KYC & AML) hesap ve kişisel bilgileri kaydedin ve doğrulayın.

● Unirealchain emlak ekibi tarafından incelenen bir NFT projesi seçin.

● Satın almak istediğiniz token sayısını seçin.

● UnirealEx platformunda tokenleri cüzdanda kilitlerken projeden temettü ve kar elde edin. UNRS belirteci ile mali yılın bitiminden sonra kar ödemesi tamamen otomatiktir - Unirealchain'in fiyat istikrar belirteci 1 $ olarak sabitlenmiş bir değerde olacaktır. Unirealchain'in yatırımcılarla paylaşmayı hedeflediği minimum kâr yıllık %5'tir. Bu koşul sağlanamaz ancak kararlı duruma ulaşıldığında bu sonuç gerçekçi olacaktır.

Unirealchain platformlarında gayrimenkul yatırımından elde edilen kâr iki kaynaktan sağlanır: gayrimenkul fiyat artışı ve kiralama. Proje iyi karlar elde ettiğinde, yatırımcılar adına Unirealchain karı alacaktı. Unirealchain bir komisyoncu değildir. Unirealchain'deki tüm yatırım amaçlı gayrimenkuller, doğrudan Unirealchain tarafından proje sahibinden veya saygın brokerler aracılığıyla satın alınır. Proje, daha fazla müşteriye ulaşmak için komisyoncularla ortak oluyor.

Tokenomik

UNR Token, Unirealchain'in kalbidir, Unirealchain'in sağladığı yardımcı programlar UNR etrafında döner. Aşama I'de UNR, kullanıcılar için optimum işlem hızı ve düşük ücretler sağlamak için Binance Smart Chain platformunda çalışacak. Mainnet'in tamamlanmasının ardından UNR, Unirealchain blok zinciri platformunda çalışacak. Kullanıcılar, Mainnet'i tamamladıktan sonra UNR Token'dan UNR Coin'e dönüşebilir.

Unirealchain ekosisteminde üç ana token türü vardır: UNR- a Utility token; NFT - varlıkları temsil eden bir token; ve bir UNRS tokeni - 1 dolarlık stable token.

Unirealchain hakkında daha fazla bilgi edinmek için unirealchain.comadresini ziyaret edin.

Facebook : https://www.facebook.com/unirealchain/

Twitter : https://twitter.com/unirealchain

Linkedin : https://www.linkedin.com/company/unirealchain-official

Github : https://github.com/Unirealchaindev

Medium : https://unirealchain.medium.com/

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCKGOLiPt7SYIlvSf_cLmB-w

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ