Saklama dışı borsa protokolü olan Uniswap'ın yeni nesil versiyonu yayına başladı.

Uniswap Yeni Sürüm İle Hamlelerine Devam Ediyor

Açık Finans protokolünün arkasındaki ekip, v2 için planlarını Mart ayı sonlarında açıkladı . Yeni sürüm, ERC20 kurları, daha fazla manipülasyona dayanıklı fiyat oracles ve flash swap gibi özellikleri tanıtıyor. V2 için test ortamları daha önce Ropsten, Rinkeby, Kovan ve Görli test ağlarında mevcuttu.

Uniswap ekibi, v2'nin Ethereum ana ağında Pazartesi günkü bir blog yayınında konuşlandırıldığını duyurdu ve bu da v2 denetim raporunu  ve yeni sürümle ilgili ayrıntıları vurguladı . Blog yayını ayrıca v1'den v2'ye likidite geçiş portalı, v2 analitiği ve "Uniswap V2'de takas ve likidite sağlanması için güncellenmiş bir arayüz" için bağlantılar içeriyordu.

The Block'tan Matteo Leibowitz tarafından belirtildiği gibi, Uniswap, hacimlerinin 2019'un son çeyreğine kıyasla% 225'den fazla arttığı 2020 yılının ilk çeyreğinde en yoğun çeyreğini gördü. Hacimler Nisan ayında nispeten düşerken, bu metrikler Mayıs ayında 100 milyon dolar civarında bir hacim göreceğini gösteriyor.

Uniswap'ın arkasındaki ekip, geçen Nisan ayında VC şirketi Paradigm de dahil olmak üzere firmalardan destek alarak bir fon fonlama turu yaptı . Coinbase ayrıca USDC Bootstrap Fonundan bir infüzyon yoluyla doğrudan protokole yatırım yaptı .

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ