Kripto para traderı Michaël van de Poppe, Bitcoin ve potansiyel olarak toparlanabileceğini söylediği üç altcoini analiz ediyor.

Kripto para traderı Michaël van de Poppe, Bitcoin ve potansiyel olarak toparlanabileceğini söylediği üç altcoini analiz ediyor.

Bitcoin (BTC) söz konusu olduğunda, Van de Poppe 114.000 YouTube abonesine amiral gemisi kripto para biriminin daha düşük zaman dilimlerinde bir aralıkta işlem gördüğünü söylüyor.

“Bitcoin'e ve daha düşük zaman dilimlerine baktığımızda, hala etrafta dolaştığımızı görebiliyoruz. Dolayısıyla Bitcoin ile baktığımız kritik destek hala 44.000 ila 44.400 dolar arasındaki alandır.”

Altcoin Rallisi

Van de Poppe ayrıca, ana hatlarıyla belirtilen senaryo gerçekleşirse, altcoin sezonunun başlayıp altcoinleri ralliye gönderebileceğini söylüyor.

“Bu olacaksa, özellikle Bitcoin'in güç göstereceği gerçeği göz önüne alındığında, altcoinler büyük olasılıkla ateş etmeye başlayacak.”

Analist, altcoin sezonunun tipik olarak belirli koşullar altında başladığına inanıyor.

“Gerçek alt sezon, Bitcoin dibe vurduğunda, Bitcoin hızla yükseldiğinde ve hiç kimse altcoinlerle ilgilenmediğinde başlar.”

Van de Poppe, Bitcoin'in mevcut destek seviyesinin altına düştüğü alternatif bir senaryo da sunuyor.

“Burada reddedersek, izlenecek seviye 43.000 dolar ve 40.000 dolar olan alandır.”

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Litecoin ve Diğer Altcoin’ler

Kripto analisti ayrıca Litecoin'e (LTC) bir göz atıyor. Litecoin'in şu anki destek seviyesi 165 dolar civarında kalırsa, bir sonraki fiyat hedefinin 200 doların üzerinde olabileceğini söylüyor.

Yazım sırasında Litecoin, CoinGecko’ya göre 175.58 dolardan işlem görüyor.

Sırada, kripto banka kartı düzenleyicisi Swipe'ın (SXP) yerel tokeni var. SXP/BTC çiftine bakan Van de Poppe, Swipe'ın 100 ve 200 günlük hareketli ortalama (MA) göstergelerinin üzerine çıktıktan sonra toparlanabileceğini söylüyor.

Son olarak Van de Poppe, Bitcoin çiftinde ölçeklendirme çözümü Celer Network'ü (CELR) analiz ediyor. Trader, hareketli ortalamaların üzerine çıktıktan ve destek seviyelerini yeniden test ettikten sonra CELR'nin toparlanabileceğini söylüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ