50X Portföy Güncelleme zamanı. Portföyünüz bu SEC saçmalığından darbe aldı mı? Ancak önemli olan rotada kalmak ve planınız üzerinde çalışmak.

50X Portföy Güncelleme zamanı. Portföyünüz bu SEC saçmalığından darbe aldı mı? Ancak önemli olan rotada kalmak ve planınız üzerinde çalışmak. Ünlü analist altcoinbuzz 50 kat artacak dediği kripto paraları açıkladı. Gelin 50x portföyüne bakalım.

50 kat artacak altcoinler

Coinbase ve Binance'e karşı açılan SEC davalarını çevreleyen FUD, Bitcoin ve Ethereum'u fazla etkilemiyor. Bununla birlikte, piyasanın geri kalanının çoğu bu çok kısa vadeli haber olayından muzdarip. Eylül ayından bu yana getirilerimiz hala olumlu ancak Nisan ayından daha az. Ve şu anda Bitcoin ve Ethereum'u takip ediyoruz. Bitcoin ve Ethereum Eylül sonundan bu yana %32 ve %35 yatırım getirisi elde etti. Biz hala pozitif durumdayız ancak şu anda yalnızca %7,36'dayız.

Binance davası haberleri şimdilik BNB'deki pozisyonumuza zarar veriyor. Ancak bunun geçici olduğunu düşünüyoruz. MATIC, SEC'in bir menkul kıymet olduğunu düşündüğü tokenler listesinde yer alıyor, bu nedenle yakında ABD borsalarından çıkarılabilir. Bunu göreceğiz. Peki şu anda neredeyiz? Buraya nasıl geldik ve gelecekte ne eklemeyi düşünüyoruz? Bakalım. Portföyümüze ne eklememiz gerektiğini düşünüyorsanız aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Kaybedenler ve Kazananlar

Şu anda, 11 pozisyondan sadece 3'ü karlı. Bu 3'ü ROI sırasına göre:

Lukso.

Bitcoin.

Graph.

Nisan ayındaki son güncellememize göre en büyük değişiklik en büyük 3 pozisyonumuzdan 2'sinde. BNB ve MATIC. Para kazanmaktan sırasıyla %6,1 ve %1,1 kaybetmeye geçtik. Tüm bu karları (şimdilik) geri verdik ve bu pozisyonlarda hafif bir zarardayız.

En büyük kaybımız -%38 ve en endişe verici olanı Moonbeam.  Temellerinde yanlış bir şey görmememize rağmen, eklediğimiz günden bu yana düşüşten başka bir şey olmadı. Aslında, Polkadot projeleri için ivme yükselişte. Ancak Moonbeam henüz bundan faydalanamadı. Hala beğeniyoruz ama izliyor ve bekliyoruz.

Radarımıza 2 BRC-20 Ekliyoruz

Bu bahar Ordinals ve BRC-20 tokenleri hakkında konuşmadan kripto hakkında bir şey yazmak zor. Henüz bir tane eklemiyoruz. Nasıl olduğunu görmek için sektörü izliyoruz. Ve bunu yaparken, işte radarımızda olan ve yakında ekleyebileceğimiz iki tane:

ORDI.

CNCL.

Ordinals Council, Bitcoin ve BRC-20 ekosistemindeki 28'den fazla kurucu ve yatırımcıdan oluşan bir gruptur. Büyümesini görmek istiyorlar. İlk BRC-20 fırlatma rampası olan Toshipad'ın arkasındalar. Ayrıca satın almayı kolaylaştırmak için bir airdrop ve CEX listesi üzerinde çalışıyorlar.

Yalnızca 10.000 adetlik süper sınırlı bir arzla, herhangi bir zamanda en iyi 2 BRC-20 pazarında piyasaya pek fazla kişi çıkmıyor. Piyasa değeri 2 milyon doların biraz üzerinde, bu nedenle kesinlikle yüksek riskli/yüksek ödüllü bir oyun ancak BRC 20'nin başarısı için iyi bir bahis olabilir. Bu yüzden radarımızda. Önümüzdeki haftalarda nasıl bir performans göstereceğini izleyeceğiz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ